top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки листопада в Бітрікс24!

А ви відчуваєте, що осінь уже позаду? Листопад завершується, а це означає, що можна вже починати готуватися до Нового Року і чекати морозну сніжну зиму. Так що режим "очікувнання" активовано.

Але спершу пропонуємо підвести підсумки листопада. Отже, про всі новинки цього місяця по черзі.

1. Давайте почнемо із розділу CRM. У Бітрікс24 з'явилися нові роботи та тригери. Отже, тепер ви можете налаштувати такі роботи як зміна спостерігачів, інформація про співробітника, а також створення, читання і зміна елементів списку.

У тригерах з’явлися такі як змінено відповідального, змінено поля, оплата замовлення та змінено статус завдання.

2. У будь-якій компанії може трапитися ситуація, коли потрібно передати клієнтів одного співробітника іншому. Змінити відповідального можна для конкретного елемента CRM або відразу й для декількох, такий варіант називається масовою зміною відповідального. Він доступний для всіх елементів, крім CRM-форми.

Для масової зміни відповідального поставте галочки для потрібних елементів, потім у панелі дій оберіть Призначити відповідального, вкажіть співробітника і натисніть Застосувати.

Щоб змінити відповідального для конкретного елемента перейдіть у його картку, там знайдіть потрібне поле та натисніть Змінити й оберіть необіхідного співробітника зі списку.

Щоб змінити відповідального для CRM-форми просто перейдіть в режим редагування. У відповідному полі вкажіть потібного співробітника й не абудьте зберегти зміни.

3. Якщо співробітник звільняється, виникає необхідність передати його клієнтів іншим співробітникам. Сам процес передачі елементів не відрізняється від описаного в пункті 2, за винятком того, що в фільтрі не можна обрати звільненого співробітника.

Тому ми рекомендуємо змінювати відповідального за елементи до того, як звільняєте співробітника. Але, якщо співробітник вже звільнений, все одно є кілька варіантів як знайти елементи, за які він відповідав на порталі:

  • "Прийняти співробітника на роботу" – тобто відновити його на порталі в якості діючого користувача. При цьому звільнений працівник не отримає ніяких сповіщень про те, що він прийнятий.

  • Знайти елементи у фільтрі. Просто пропишіть прізвище колишнього співробітника в рядку пошуку/ після цього ви побачите елементи, які до нього відносяться.

А далі змініть відповідального  – скористайтеся алгоритмом, описаним у пункті 2. Якщо ви використовуєте варіант з "прийняттям на роботу" співробітника, то після закінчення всіх необідних дій не забудьте його звільнити.

4. У телефонії досить легко здійснити перемикання вихідного дзвінка з апарату на браузер.

Просто під час ініціалізації вихідного дзвінка натисніть на синю кнопку телефонного апарату синя кнопка.png, і дзвінок буде перенаправлений в браузер і в застосунок Бітрікс24.

А якщо потрібно переключитися з браузера назад на телефонний апарат, то натисніть на зелену кнопку телефонного апарату verde.png.

5. У Бітрікс24 кожному співробітнику можна присвоїти свій додатковий номер. Це дозволить телефонувати безпосередньо співробітнику, без очікування перенаправлення іншим оператором.

У картці CRM ви також можете заповнити поле з номером телефону клієнта з додатковим номером і дзвонити клієнтові безпосередньо. Вихідний дзвінок на такий номер також підтримується телефонією Бітрікс24.

6. Щоб підключити пошту Gmail до Бітрікс24, потрібно попередньо включити використання IMAP протоколу в налаштуваннях.

Далі залишилося лише здійснити підключення в Бітрікс24.

Для підключення вихідної пошти через сервери Google по протоколу SMTP є 2 варіанти – використовувати основний пароль акаунта, що небезпечно, або створити окремий унікальний пароль для кожного застосунку, щоб не повідомляти стороннім сервісам ваш основний пароль свого облікового запису Google.

Вкажіть створений спеціальний пароль або основний пароль в налаштуваннях скриньки Бітрікс24 – Відправляти через зовнішній SMTP.

7. Бувають випадки, коли не можете зайти на свій сайт, який створений у конструкторі Бітрікс24, або й на сам портал? Ваш браузер “не пускає”, сповіщує про помилки та небезпеку. Наприклад у Google Chrome може з'явитися попередження про Оманливий сайт.

Вихідний код Сайтів24 і Бітрікс24 є перевіреним і не містить ніякого шкідливого ПЗ. Але у Google свої алгоритми перевірки безпеки сайтів. Вона відбувається в автоматичному режимі, тому можуть бути випадки помилкового спрацьовування.

Якщо таке блокування мало місце, але ви впевнені, що не розміщували нічого протизаконного й сталася помилка, то можете скористатися нашими рекомендаціями для усунення цієї проблеми. Щоб ознайомитися з ними, натисніть ЩО РОБИТИ?

8. При оновленні коробкової версії Бітрікс24 ви можете отримати сповіщення: Для оновлення продукту необхідно видалити налаштування PHP mbstring.func_overload. Будь ласка, внесіть необхідні зміни або зверніться до служби технічної підтримки вашого хостингу.

Щоб її усунути перейдіть в адміністративному меню в розділ Налаштування – Інструменти – Діагностика – Налаштування PHP. Та знайдіть параметр mbstring.func_overload та виставіть його рівним 0 (mbstring.func_overload = 0).

9. Також ми оновили інформацію у наших статтях щодо синхронізації Бітрікс24 та зовнішніх календарів:


А чи слідкуєте ви за нашими вебінарами "Година занурення в Бітрікс24"? Цього місяця ми говорили про Інструменти для ефективного спілкування всередині компанії та CRM-маркетинг, або як пропонувати клієнту саме те, що він точно купить. Якщо ви ще не дивилися, то натискайте на назву та переходьте до перегляду прямо зараз.

Успіхів у роботі!

Якщо ви любите дізнаватися все оперативніше – підписуйтеся на наш Telegram-канал. Там про новинки Бітрікс24 ми розповідаємо швидко, коротко й по суті – з повагою до вашого часу.

Приєднуйтеся telegram.png

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло