top_ua
Вхід

Важливі зміни в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку

Ми раді, що допомагаємо бізнесу боротися з наслідками пандемії COVID-19. Зростання числа клієнтів підвищило навантаження на серверну інфраструктуру сервісу Бітрікс24 в цілому.

Ми плануємо найближчим часом ряд важливих змін в інструментах хмарного Бітрікс24: в REST API, Застосунках, Телефонії та Пошуку Бітрікс24. Це стосується всіх тарифів – як поточних так і архівних.

Увага! З 1 липня 2021 року на всіх комерційних тарифах Бітрікс24 включений «Безкоштовний інтеграційний пакет», який включає в себе необмежену кількість REST API запитів, вебхуків і локальних застосунків. Також змінилася кількість безкоштовних застосунків з Бітрікс24.Маркет в залежності від тарифу. Детальніше читайте в окремій статті.

REST API та Застосунки

З 1 січня 2021 року використання застосунків Бітрікс24.Маркета, REST API і вебхуків доступне тільки на комерційних тарифах Бітрікс24.

З 1 липня 2021 року застосунки Бітрікс24.Маркета перейшли на режим передплата. Передплата Бітрікс24.Маркет Плюс доступна тільки на комерційних тарифах.

Усі куплені та встановлені до 1 липня 2021 року REST-застосунки та вебхуки (локальні інтеграції в розділі «Розробникам») на комерційних тарифах продовжать працювати без передплати «Бітрікс24.Маркет+» на попередніх умовах: комерційні – до дати закінчення оплати, безкоштовні – за рішенням розробника. Для установки нових рішень, якщо в даний момент вже встановлено більше за певну кількість (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків з міткою «Безкоштовно», необхідно буде придбати передплату «Бітрікс24.Маркет+».

З 1 липня 2021 року на тарифі «Безкоштовний» не можна встановлювати REST-застосунки з Бітрікс24.Маркет, використовувати локальні інтеграції, створені самостійно або партнером. Для тестування застосунків ви можете скористатися демо-режимом, режимом інтегратора або тестовим періодом передплати «Бітрікс24.Маркет Плюс».

Виняток становлять лише рішення для міграції з інших сервісів в Бітрікс24. Ці застосунки будуть доступні на тарифі «Безкоштовний».

З 1 липня 2021 року в рамках «Безкоштовного інтеграційного пакета», який включений в усі комерційні тарифи, доступні безкоштовні інтеграційні застосунки з каталогу Бітрікс24.Маркет: 2 інтеграції на тарифі «Базовий» (також на архівних «Старт+», «CRM+» і «Завдання+») , 5 – на тарифі «Стандартний» (також на архівному «Команда»), 10 – на тарифі «Професійний» (також на архівному «Компанія»).


Передплата на Бітрікс24.Маркет

З 1 липня 2021 року застосунки Бітрікс24.Маркета переходять на передплату. Передплата Бітрікс24.Маркет Плюс буде доступна тільки на комерційних тарифах.

На комерційному тарифі може бути максимум від 2 до 10 (залежить від тарифу) активних безкоштовних застосунків без передплати. У цю кількість входять REST-застосунки Бітрікс24.Маркет з міткою «Безкоштовно».

Передплата «Бітрікс24.Маркет+» дає можливість встановлювати застосунки з каталогу Бітрікс24.Маркет, помічені спеціальними позначками «Безкоштовно» та «Передплата».

Без передплати також доступні застосунки для міграції в Бітрікс24 – вони не входять в загальну кількість активних застосунків і доступні на всіх тарифах, включаючи тариф «Безкоштовний».

Усі куплені та встановлені до 1 липня 2021 року REST-застосунки та вебхуки (локальні інтеграції в розділі «Розробникам») на комерційних тарифах продовжать працювати без передплати «Бітрікс24.Маркет+» на попередніх умовах: комерційні – до дати закінчення оплати, безкоштовні – за рішенням розробника. Для установки нових рішень, якщо в даний момент вже встановлено більше за певну кількість (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків з міткою «Безкоштовно», необхідно буде придбати передплату «Бітрікс24.Маркет+».

Якщо ви переходите з тарифу «Безкоштовний» на комерційний тариф після 1 липня 2021 року, то для раніше встановлених REST-застосунків необхідно придбати підписку, якщо їх вже встановлено більше за певну кількість (від 2 до 10, залежить від тарифу).

Ви можете спробувати застосунки з Бітрікс24.Маркета – увімкніть тестовий 30-денний період передплати «Бітрікс24.Маркет+». Він доступний на всіх тарифах, включаючи тариф «Безкоштовний». Ви зможете спробувати застосунки, помічені спеціальними позначками «Безкоштовно» та «Передплата».

Розробник залишає за собою право змінювати умови поширення застосунку в Бітрікс24.Маркет, а також встановлювати додаткові тарифи на його використання. Інформацію про додаткові платежі ви можете знайти в картці самого застосунку в Бітрікс24.Маркет.

Якщо ви переносите ваш Бітрікс24 в іншу зону, і у вас активна передплата «Бітрікс24.Маркет Плюс», то в такому випадку є 2 варіанти:

  • Анулювати передплату без повернення коштів і зробити перенесення Бітрікс24 в іншу зону.
  • Почекати, поки оплачений період передплати закінчиться, а потім перенести Бітрікс24 в іншу зону.

Відповіді на питання про застосунки та передплату Бітрікс24.Маркет+

ТАРИФ «БЕЗКОШТОВНИЙ»

У мене тариф «Безкоштовний» і встановлені безкоштовні (або платні) застосунки та вебхуки.
Усі застоснки та вебхуки 1 січня 2021 року перестануть працювати, тому що доступ застосунків Маркету і вебхуків з 1 січня 2021 року тільки на комерційних тарифах. Застосунки міграції в Бітрікс24 з інших сервісів залишаються доступними на тарифі «Безкоштовний».

У мене тариф «Безкоштовний» і встановлені безкоштовні застосунки та вебхуки. Що мені зробити, щоб мої застосунки продовжили працювати після 1 січня 2021 року?
Вам потрібно перейти на відповідний комерційний тариф до 1 січня 2021 року. Всі встановлені застосунки та  вебхуки на комерційному тарифі продовжать працювати.

У мене тариф «Безкоштовний» і встановлені платні застосунки та вебхуки. Що мені зробити, щоб мої застосунки продовжили працювати після 1 липня 2021 року?

Вам потрібно перейти на відповідний комерційний тариф до 30 липня 2021 року. З 1 липня 2021 року всі раніше встановлені платні застосунки на комерційному тарифі продовжать працювати, поки оплачений термін їх використання. Якщо термін використання платного застосунку на комерційному тарифі закінчується і він перестає працювати, то, щоб його продовжити, необхідно придбати передплату «Бітрікс24.Маркет+» і потім вже оплатити термін використаннязастосунку.

У мене тариф «Безкоштовний», як з 1 липня 2021 року я можу протестувати застосунки?
З 1 липня 2021 року протестувати застосунки Бітрікс24.Маркета і локальні інтеграції ви зможете в демо-режимі або в режимі інтегратора протягом 30 днів. Вам буде доступно для установки не більше певної кількості (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків з міткою «Безкоштовно» з Бітрікс24.Маркет. Додатки міграції в Бітрікс24 з інших сервісів не входять в цю кількість. Після закінчення демо-режиму або режиму інтегратора всі локальні інтеграції та застосунки перестануть працювати.
Якщо ви хочете протестувати більше 2-х застосунків із Бітрікс24.Маркет з міткою «Безкоштовно» або локальних інтеграцій одночасно, а також застосунки з міткою «Передплата», то включить тестовий період передплати «Бітрікс24.Маркет+» на 30 днів. Вам буде доступно для установки необмежену кількість вебхуків і застосунків із мітками «Безкоштовно» та «Передплата». Після закінчення тестового періоду всі вебхуки (локальні інтеграції) і застосунки перестануть працювати.

У мене тариф «Безкоштовний», як мені оплатити передплату на Маркет?
Передплата «Бітрікс24.Маркет+» доступна тільки на комерційних тарифах. На тарифі «Безкоштовний» ви можете скористатися тільки тестовим періодом передплати «Бітрікс24.Маркет+» на 30 днів.


КОМЕРЦІЙНИЙ ТАРИФ

У мене комерційний тариф і немає встановлених  застосунків і вебхуків. Що для мене зміниться з 1 липня 2021 року?
З 1 липня 2021 року ви можете встановити без передплати не більше певної кількості (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків з Бітрікс24.Маркет з міткою «Безкоштовно». Якщо у вас буде активно більш певної кількості (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків, то встановити нові можна буде тільки після оформлення передплати «Бітрікс24.Маркет+» або підвищення тарифу, а також після видалення зайвих застосунків. Застосунки міграції в Бітрікс24 з інших сервісів не входять в цю кількість.

У мене комерційний тариф і встановлені безкоштовні застосунки та вебхуки. Немає передплати на Маркет. Що для мене зміниться з 1 липня 2021 року?
Усі встановлені застосунки та вебхукі (локальні інтеграції) продовжать працювати після 1 липня 2021 року на всіх комерційних тарифах за рішенням розробника застосунку. Для установки нових застосунків, якщо в даний момент вже встановлено більше за певну кількість (від 2 до 10, залежить від тарифу), необхідно буде підвищити тариф або оформити передплату «Бітрікс24.Маркет+». Застосунки для міграції в Бітрікс24 з інших сервісів у цю кількість не входять. Якщо ви не користуєтеся цими двома застосунками або інтеграціями, ви можете видалити їх, щоб встановити нові.

У мене комерційний тариф, встановлено більше 2-х вебхуків і немає передплати на Маркет. Чи можу я вносити зміни в налаштування вебхуків з 1 липня 2021 року без придбання передплати?
Ви можете вносити будь-які зміни в раніше створені вебхуки (локальні інтеграції в розділі «Розробникам») без передплати «Бітрікс24.Маркет+». Для створення нових інтеграцій знадобиться передплата або ви можете видалити непотрібні.

У мене комерційний тариф, встановлено застосунок і вебхуки, планую перейти на тариф «Безкоштовний». Що для мене зміниться з 1 липня 2021 року?
Після переходу на тариф «Безкоштовний» з 1 липня 2021 року всі раніше встановлені застосунки та локальні інтеграції перестануть працювати. Крім застосунків міграції в Бітрікс24 з інших сервісів.

У мене комерційний тариф і встановлені платні застосунки. Що для мене зміниться з 1 липня 2021 року?
Усі встановлені до 1 липня 2021 року платні застосунки продовжать працювати, поки оплачений термін їх використання. З 1 липня 2021 року, якщо термін використання платного застосунку закінчується і він перестає працювати, то, щоб його продовжити, необхідно придбати передплату «Бітрікс24.Маркет+» і потім вже оплатити термін використання застосунку.

У мене комерційний тариф, я планую встановити платні застосунки після 1 липня 2021 року. Що для мене зміниться?
З 1 липня 2021 року встановити платні застосунки можна тільки після придбання передплати «Бітрікс24.Маркет+».

У мене комерційний тариф. Що для мене зміниться, якщо я включу демо-режим або режим інтегратора після 1 липня 2021 року?
Демо-режим або режим інтегратора для комерційного тарифу не впливає на обмеження з установки застосунків. З 1 липня 2021 року ви можете встановити без передплати від 2 до 10 застосунків з міткою «Безкоштовно» з Бітрікс24.Маркет. Якщо у вас активно більш певної кількості (від 2 до 10, залежить від тарифу) застосунків, то встановити нові можна буде тільки після оформлення «Бітрікс24.Маркет+», підвищення тарифу або після видалення зайвих застосунків. Застосунки міграції в Бітрікс24 з інших сервісів не входять в цю кількість.

У мене комерційний тариф. Що дає тестовий період передплати на Маркет?
Тестовий період дає спробувати можливості передплати «Бітрікс24.Маркет+». Ви зможете встановити необмежену кількість застосунків з Бітрікс24.Маркет з мітками «Безкоштовно» та «Передплата». Після закінчення тестового періоду передплати «Бітрікс24.Маркет+» усі застосунки перестануть працювати, враховуючи і ті, що були встановлені до 1 січня 2021 року. Ви можете сплатити передплату «Бітрікс24.Маркет Плюс» або вибрати, які безкоштовні програми залишити, видаливши непотрібні. Додатки міграції в Бітрікс24 з інших сервісів не входять в цю кількість.


Телефонія Бітрікс24

З 1 січня 2021 року телефонія Бітрікс24 буде доступна тільки на комерційних тарифах Бітрікс24. Сюди входять всі підключення: оренда номера Бітрікс24, підключення через REST-застосунки та через SIP-конектор.

Протестувати роботу телефонії Бітрікс24 можна буде в демо-режимі або режимі інтегратора.

Щоб протестувати телефонію через SIP-конектор на демо-режимі ми надаємо безкоштовні 60 хвилин для вихідних дзвінків і перевірки вашого обладнання.

Але, зверніть увагу, що на демо-режимі НЕ можна буде створити та оплатити рахунок на підключення модулю «SIP-конектор».


Якщо на тарифі «Безкоштовний» до 15 січня 2021 року не здійснено перехід на комерційний тариф, то використання телефонії Бітрікс24 буде припинено.


Пошук в завданнях і в CRM

Пошук по великій кількості завдань і елементів CRM вимагає досить багато ресурсів.

Тому з 1 грудня 2020 року для тарифу «Безкоштовний» встановлюється ліміт на пошук у завданнях і в CRM.

Якщо у вас буде більше 1000 завдань, то пошук буде обмежений у заданнях. Якщо понад 1000 кожного елемента CRM – Лидів, Угод, Компаній або Контактів, то пошук буде обмежений у тому елементі CRM, де є перевищення ліміту.

Наприклад, у вас 900 лідів і 1 001 компанія – пошук буде обмежений тільки в компаніях. Ви зможете шукати тільки через стандартні та створені вами раніше фільтри, пошук за словом або частиною слова працювати не буде.

Щоб пошук продовжив працювати повноцінно, необхідно перейти на відповідний комерційний тариф або видалити старі завдання та елементи CRM.

Відповіді на питання про роботу пошуку.

Я на безкоштовному тарифі. У мене менше 1000 угод, але пошук все одно не працює. Що робити?

Швидше за все, у вас занадто багато завершених угод. Вони теж впливають на загальну кількість.

Увімкніть режим відображення в CRM Список.

Видаліть всі фільтри з рядка пошуку.

У списку з'являться всі успішні та провалені угоди. Оберіть непотрібні та видаліть.


Я на безкоштовному тарифі. У мене менше 1000 завдань, але пошук не працює. Що робити?

Завершенi завдання також враховуються в загальній кількості. Щоб пошук запрацював знову, ви можете видалити зайві завершенi завдання.

Відкрийте Список в завданнях.

Oберіть у фільтрі Завершенi.

Oберіть непотрібні завершенi завдання та видаліть їх.

Для комерційних тарифів зміни в пошуку будуть такими як і раніше.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Допомога партнера
Замовити впровадження