Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Помилка "Оманливий сайт"

У деяких браузерах, наприклад в Google Chrome, при відкритті вашого сайту, створеного в конструкторі Бітрікс24, або самого Бітрікс24 може з'явитися попередження про оманливий сайт.

Що це означає

Вихідний код Сайтів24 і Бітрікс24 є перевіреним і не містить ніякого шкідливого ПЗ.

У Google свої алгоритми перевірки безпеки сайтів. Перевірки відбуваються в автоматичному режимі, тому можуть бути випадки помилкового спрацьовування.

Бувають випадки, коли через блокування сайту, блокують і Бітрікс24. Тобто, якщо ваш Бітрікс24 і сайт знаходяться на піддоменах загального домену, і блокується сайт з яких-небудь причин, то Google заблокує весь домен. Така політика Google.

Не використовуйте загальний домен для розміщення на його піддоменах сайтів та порталу Бітрікс24.

Що робити

Якщо ви вважаєте, що нічого шкідливого не додавали на сайт, використовуєте тільки стандартні шаблони та блоки конструктора Бітрікс24, то вам потрібно:

  1. Перевірити ваш сайт на сторінці Безпечний перегляд: статус сайту.

  2. Підтвердити володіння сайтом в Google Search Console.

  3. Потім в розділах Заходи, прийняті вручну або Проблеми безпеки переглянути зауваження до вашого сайту.

  4. Після виправлення зауважень в кожному звіті безпеки Search Console буде посилання Request a review, де ви можете відправити запит на повторну перевірку сайту.

  5. Якщо ваш сайт заблокований через фішинг, то ви також можете Повідомити про неправильне застереження щодо фішингового веб-сайту.

Якщо Google виявить, що ваш сайт не є загрозливим, попередження будуть видалені з браузерів і результатів пошуку протягом 72 годин.

Ви можете завжди звернутися до наших партнерів. Вони допоможуть вам з налаштуваннями сайту та Бітрікс24.