top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Новинки жовтня 2020 в Бітрікс24!

Жовтень – місяць, коли усвідомлюєш, що вже дійсно осінь. Навіть у повітрі відчуваються нотки чогось такого, що характерне саме для цієї пори року. Можливо це лише запах опалого листя й трохи вологої землі після дощу.

А для команди Бітрікс24 жовтень це завжди пора змін. Ось і цей рік не став виключенням. 23 жовтня ми презентували оновлений Бітрікс24. Сеул.

Оновлення торкнулися всіх основних інструментів. Усі вони йдуть до єдиної мети – допомогти бізнесу перенести свої завдання в онлайн і вирішувати їх максимально ефективно.

Інструменти знаходяться на різній стадії розробки. Деякі новинки вже вийшли, цілу групу ми зараз тестуємо, а над якимись ще працюємо.

Тож давайте про що вже вийшло й є доступним на порталах:

 1. Ми крокуємо в ногу зі змінами, тому в Бітрікс24 можна підключити онлайн-касу Checkbox. Вона буде формувати електронні чеки при покупці та пересилати їх оператору фіскальних даних для звітності перед податковою. Одночасно чек відправляється на пошту покупця.

  online kassa3.png

  Для того, щоб почати працювати з онлайн-касою в Бітрікс24 спочатку потрібно здійснити налаштування на стороні Checkbox. Для цього пройдіть декілька обов'язкових кроків:

  • Крок 1. Реєстрація на сервісі Checkbox
  • Крок 2. Додавання торгової точки
  • Крок 3. Додавання касира
  • Крок 4. Додавання каси
  • Крок 5. Обрання методу підпису чеків.

  Коли всі необхідні налаштування на стороні Checkbox будуть зроблені – ви отримаєте необхідні дані для синхронізації з Бітрікс24.

  А якщо у вас звичайний касовий апарат, то після здійснення покупки ви просто друкуєте чек, скануєте або фотографуєте та відправляйте його клієнтам прямо з Бітрікс24.

  offline.JPG
 2. Тепер ви можете з дійснювати відео- та аудіодзвінки за допомогою сервісу Zoom прямо з чату Бітрікс24 або з картки CRM.

  Отже, створити зустріч у Zoom ви зможете всередині двох інструментів:

  • CRM – здебільшого буде корисно для спілкування з вашими клієнтами. У середині картки сутності натисніть на вкладку Zoom, заплануйте зустріч, вказавши її дату та час. Усе, що вам залишається – скопіювати посилання і надіслати його клієнту поштою або месенджером.

   Після завершення зустрічі в картці CRM з'явиться відповідна інформація. Крім того, якщо проводився відео- або аудіозапис в Zoom, то він з'явиться й у картці CRM. Зручно, чи не так?

   zoom запис.png
  • Чату – запросити колег на зустріч Zoom можна як з чату один-на-один, так і з групового. Просто в меню відеодзвінка оберіть пункт Конференція Zoom і в чаті з'явиться посилання на зустріч – перейдть за ним і почніть спілкування.

  Для використання даного функціоналу вам потрібно бути авторизованими в Zoom через Бітрікс24. Під час першої спроби запланувати зустріч (хоч у CRM, хоч у чатах) у вас відкриється нове вікно, де потрібно натиснути кнопку Підключити та пройти авторізацію в Zoom.

 3. Ми внесли зміни в роботу iз завданнями та проєктами. Переробили лічильники в завданнях, змінили тексти системних коментарів і реалізували механізм автоматичного прочитування. А також додали новий слайдер вибору проєктів в канбані.

  Тепер лічильник буде спрацьовувати тільки у користувачів, кому цей коментар важливий і актуальний. Наприклад, коментар про те, що завдання майже протерміновано більше не буде турбувати спостерігачів і постановників.

  Ми також оновили старий текст системних коментарів. У оновленій версії ви можете обрати потрібного користувача або подивитися ефективність. Для цього достатньо натиснути на відповідне поле.

  А ще ми переробили старий інтерфейс роботи з завданнями в канбанi. Тепер вам доступний новий слайдер вибору проєктів.

 4. У мобільному застосунку Бітрікс24 ви зможете легко працювати із завданнями проєктів і груп. Просто натисніть на іконку проєкту, і відобразиться список усіх завдань цього проєкту або групи:

  Вам доступні класичні ролі: Виконую, Допомагаю, Доручив і Спостерігаю. Переключившись на потрібну роль, можна сортувати завдання за лічильниками: за новими коментарями, за протермінованими завданням і завданнями, які чекають контролю, а також за термінами.

  А пошук зручний тим, що через нього можна знайти не тільки потрібне завдання, а й проєкт.

 5. Ми оновили логіку синхронізації мобільних календарів з Бітрікс24. Раніше для цього необхідно було пройти кілька етапів. Тепер синхрозізація здійснюється набагато швидше за допомогою QR-коду.

  У слайдері календаря ви можете бачити статус синхронізації. Після підключення календаря статус синхронізації змінюється. При наведенні на статус синхронізації з'являється блок з інформацією про те, коли і що було синхронізовано.

 6. Заходи всередині компанії легко запланувати за пару секунд і кліків, так як планувальник відображає зайнятість кожного співробітника.

  Але є ще зустрічі з клієнтами і партнерами, які не є користувачами вашого Бітрікс24.

  Для таких випадків тепер в календарі є опція Запросити гостя.

  Усе, що потрібно зробити, це у формі, що відкриється вказати email, ім'я та прізвище гостя. Коли ви натиснете кнопку Запросити, гість буде доданий до списку учасників у картці події. Але запрошення йому ще не відправиться.

  Гість буде відображається у списку жовтим кольором. Оберіть його як події та натисніть Enter.

  Вам залишається лише спланувати подію до кінця. Заповнити всі необхідні поля й – готово! Після створення події у вашому календарі гість отримає запрошення поштою. У листі будуть кнопки для підтвердження присутності на зустрічі або відмови від участі.

  Як тільки гість відреагує на ваше запрошення, ви отримаєте повідомлення.

 7. Щоб не втратити важливі повідомлення у стрічці новин або повернутися до них пізніше, можна швидко їх закріпити або додати в Обране.

  Отже, натисніть на іконку кнопки-гвіздочка – важливе для вас повідомлення буде закріплено вгорі стрічки новин. Можете використати ще один спосіб – через меню Ще, що знаходиться в правому верхньому кутку повідомлення та під ним.

  Відмінити закріплення також легко – натисніть знову на гвіздочок або оберіть відповідний пункт в меню Ще.

  Або, якщо потрібно, щоб повідомлення достатньо довгий термін було під рукою, то просто додайте його в Oбране. І знову вам допоможе кнопка Ще .

  Знайти ці повідомлення можна за допомогою фільтра Обране у верхній частині вашої стрічки новин.

Якщо ви не встигли переглянути реліз оновленого Бітрікс24.Сеул, але хочете бути в курсі новинок, які плануються до випуску в майбутньому, то зробіть це прямо зараз:

Якщо ви любите дізнаватися все оперативніше – підписуйтеся на наш Telegram-канал. Там про новинки Бітрікс24 ми розповідаємо швидко, коротко й по суті – з повагою до вашого часу.

Приєднуйтеся telegram.png

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло