top_ua
Вхід

Підтримка24

Важливе повідомлення в стрічці Новин

Дуже часто в робочому процесі співробітникам необхідно донести важливу інформацію і простежити, щоб кожен був з нею ознайомлений. Наприклад, компанія індексує зарплати співробітників, і кожному потрібно прийти в бухгалтерію підписати новий договір. Для таких цілей використовуйте інструмент Важливе повідомлення. Він допоможе не тільки донести до всіх інформацію, а й простежити, хто з нею ознайомився.

Створіть повідомлення

У меню представлені різні типи публікацій. Натисніть Ще й oберіть Важливе повідомлення.

Створіть текст повідомлення. При необхідності внесіть необхідні зміни в візуальному редакторі. Винесіть головну думку в тему повідомлення. Так буде більш зрозуміло, про що йде мова.

Якщо співробітники повинні ознайомиться з документом, прикріпіть його до повідомлення.

До повідомлення можна прикріпити будь-який файл або відео, додати посилання, поставити тег абo згадати співробітника. Усі ці дії можна здійснити за допомогою кнопок на панелі під текстом.

Oберіть одержувача

Важливе повідомлення можна відправити як всьому колективу, так і окремій робочої групі або особисто співробітнику. Оберіть адресата в полі Кому. Щоб обрати співробітника, натисніть Додати ще.

Визначте час активності повідомлення

Після того, як ви створили повідомлення і вказали одержувача, зверніть увагу на панель внизу. Можливість вказати час дії повідомлення відрізняє важливе повідомлення від звичайного. Вкажіть час активності повідомлення у вікні.

Ви можете вказати точну дату закінчення активності повідомлення. Натисніть в меню До точної дати  та оберіть день в календарі.

Важливе повідомлення буде відображатися в стрічці на зеленому тлі для залучення уваги. Крім того, ви зможете відслідковувати хто прочитав у графі З повідомленням ознайомлений.

Закріпіть необхідні повідомлення в стрічці

Якщо потрібно закріпити повідомлення, щоб нові співробітники могли його бачити, створіть важливе повідомлення з нескінченною активністю. Для цього oберіть в меню Завжди.

Ваше повідомлення відобразиться праворуч від стрічки Новин. Нові співробітники зможуть прочитати його, коли їх додадуть на ваш Бітрікс24.


Про інші види повідомлень читайте в статтях:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло