top_ua
Вхід

Карта сайту – sitemap.xml

За допомогою Карти сайту (sitemap) веб-майстри можуть повідомляти пошуковим системам про веб-сторінки, які доступні для сканування.

Карта сайту являє собою файл - sitemap.xml, в якому перераховані адреси веб-сайту в поєднанні з метаданими, пов'язаними з цими адресами - наприклад, дата останнього зміни сторінки. Це дозволяє пошуковим системам більш грамотно сканувати сайт.


Як створити файл sitemap?

У Бітрікс24.Сайти сам файл sitemap.xml створюється автоматично.

Для цього потрібно oбрати сайт, відкрити меню Дії1 та натиснути на пункт Подивитися сторінки2

У списку сторінок сайту oбрати сторінку, потім у меню Дії3 натиснути Налаштувати4:

У налаштуваннях сторінки включити опцію Додати сторінку в карту сайту:

Усе готово. Тепер будь-яка публікація даної сторінки буде автоматично змінювати дату останньої зміни цієї сторінки в файлі sitemap.xml.

Якщо ваш сайт багосторінковий, то щоб yсі сторінки потрапили у файл sitemap.xml, потрібно в налаштуваннях кожної сторінки включити опцію Додати сторінку в карту сайту.

Як перевірити файл Sitemap?

Перевірите наявність файлу sitemap.xml і записів в ньому можна легко - перейдіть за адресою [адресa_вашoго_сайтy]/sitemap.xml:

Якщо відобразиться помилка, то це значить ви щось зробили не так, наприклад, не зберегли налаштування сторінки або опублікували сторінку після включення опції. Спробуйте відключити опцію в налаштуваннях сайту, опублікуйте сторінку, а потім включите опцію знову.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження