top_ua
Вхід

Нові режими розрахунку суми угоди

У CRM Бітрікс24 з'явилися нові варіанти розрахунку суми угоди.

Раніше, якщо в картці угоди були обрані товари, ви не могли змінити суму угоди, не відредагувавши їх вартість. Це було зручно не всім клієнтам, тому ми переглянули сценарій розрахунку суми.

Зараз доступні два варіанти:

  • Вручну - в цьому випадку ви вручну заповнюєте поле Сума в картці угоди. При цьому в угоді у вас може бути доданий товар.
  • Автоматично - сума буде дорівнювати вартості всіх товарів, які додані в цю угоду.

Тепер ви самі можете oбрати, з яким варіантом розрахунку зручніше працювати.

Ручний варіант розрахунку суми буде зручніше на першому етапі спілкування з клієнтами. Наприклад, після переговорів ви визначили бюджет проєкту, але не погодили весь перелік робіт. У цьому випадку в угоді вкажіть передбачувану суму, це допоможе правильно вибудувати роботу з клієнтом: підібрати SLA, визначити відповідних виконавців роботи. Після того, як ви вже узгодили всі товари та послуги, вкажіть їх в картці та перейдіть на автоматичний розрахунок суми угоди.

Як перемикатися між варіантами розрахунку суми угоди

Після створення угоди за замовчуванням встановлений режим Автоматично, тобто на основі вартості товарів.

 Для переходу до ручного розрахунку вартості, відредагуйте поле Сума. Клацніть по ньому двічі мишкою та введіть значення. Після цього підтвердіть зміну режиму.

Щоб повернутися до автоматичного розрахунку, oберіть відповідну опцію в налаштуваннях поля Сума або відредагуйте товар у картці угоди.

Зміна режиму розрахунку суми фіксується в таймлайнi та в історії картки.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження