Підтримка24

Підключення платіжної системи LiqPay

Підключіть платіжну систему LiqPay до Бітрікс24 і та використовуйте її для прийняття оплат із Інтернет-магазину, з чату в Центрі продажів та із CRM-магазину.


Підключення до Бітрікс24

Підключити LiqPay до Бітрікс24 можна трьома способами. Оберіть будь-який та здійсніть підключення.

 1. Наприклад, якщо ви користуєтеся лише Інтернет-магазином, то вам, напевно, буде зручніше налаштувати LiqPay саме через розділ Магазин - Налаштування магазину - Платіжні системи.

  Детальніше про платіжні системи в інтернет-магазині можна прочитати у статті Методи оплати.

  На сторінці Платіжні системи натисніть кнопку Додати платіжну систему в правому верхньому куті.

  Відкриється сторінка налаштувань платіжної системи. Натисніть Виберіть обробник і у списку запропонованих оберіть LiqPay. Тим самим ви перейдите до налаштувань беспосередньо необхідної вам системи.

 2. Якщо ви вирішили, що приймати оплати в чаті - це ваш варіант, то здійснити підключення LiqPay до Бітрікс24 можна через Центр-продажів - Платіжні системи.

  liqpay1-sales center.png
  Детальніше про роботу з оплатами в чаті можна прочитати у статті Прийом платежів у центрі продажів.

  Відкриється сторінка вибору платіжних систем. Натискаємо LiqPay.

  Далі залишається клікнути по кнопці Налаштувати. Ви перейдите до безпосередніх налаштувань LiqPay.

 3. А якщо ви обрали для роботи CRM-магазин Бітрікс24, то підключити LiqPay ви зможете прямо з картки угоди в CRM, при заповненні сторінки прийняття оплати. Просто натисніть Додати.

  Як працювати із CRM-магазином та приймати оплати прямо в картці угод можна прочитати у окремій статті.

  Натисніть LiqPay на сторінці вибору платіжних систем.

  Клікніть Налаштувати й перейдіть до сторінки налаштувань.

Усі шляхи до підключення LiqPay в Бітрікс24 є рівнозначними, головне правильно здійснити подальші безпосередні налаштування платіжної системи як на стороні Бітрікс24, так і на стороні LiqPay.


Налаштування на стороні Бітрікс24

Коли ви визначилися через який саме розділ Бітрікс24 вам зручніше підключити LiqPay, саме час перейти до налаштувань платіжної системи. Це важливо, оскільки це допоможе забезпечити стабільну та коректну роботу із оплатими замовлень через даний сервіс.

Для роботи LiqPay достатньо заповнити два обов'язкових поля:

 • Merchant ID слід вказати параметр Public_key (публiчний ключ),
 •  Підпис - параметр Private_key (приватний ключ).

Значення цих полів можна знайти в особистому кабінетi LiqPay.


Налаштування на стороні LiqPay

При здійсненні налаштувань на стороні LiqPay, потрібно вказати URL, з якого клієнт переходить на оплату, тобто адресу магазину Продажі в чаті (або якщо ви підключаєте дану платіжну систему до звичайного магазину Бітрікс24, то вкажіть адресу цього магазину). 

Знайти адресу свого магазину можна в налаштуваннях (розділ Магазин - магазин Продажі в чаті (або ваш звичайний магазин Бітрікс24) - меню Дії - пункт Налаштування магазину - Адреса сайту).

Якщо ви приймаєте оплати через LiqPay в CRM-магазині, то в якості адреси сайту вам потрібно вказати адресу магазину Продажі в чаті, оскільки CRM-магазин працює на базі даного шаблону.

Як зареєструвати компанію та створити акаунт у системі LiqPay можна детально ознайомитися в документації на сайті або в окремій інструкції.


Особливості підключення LiqPay

Зверніть увагу! Один акаунт у LiqPay можна підключити лише до одного магазину.

Це витікає з того, що в налаштуваннях акаунту LiqPay можна вказати лише одну url-адресу сайту, з якого клієнт переходить на сторінку оплати.

Якщо у вас є звичайний магазин Бітрікс24 і до нього підключений LiqPay, а ви створили ще й магазин Продажі в чаті (або будете приймати платежі через CRM-магазин), то підключити той самий акаунт до нового магазину не вийде. Але можна створити новий, використавши за бажанням ті самі реєстраційні данні, що й для першого акаунту (ваш контактний телефон і карту, на яку будуть приходити оплати (відшкодування)).

Тобто при вході в LiqPay вам буде доступно на вибір два акаунти (дві окремі компанії) з різними даними для підключення (інтеграції) до ваших магазинів. Ці дві компанії будуть мати різні  public_key та private_key, що дозволить налаштувати їх підключення до двох різних магазинів у Бітрікс24.

Крім того, зверніть увагу, що якщо ваша компанія в LiqPay має статус "активована без відшкодування", то не можна переводити платіж в статус "оплачений", навіть якщо клієнт оплатив вам замовлення й у нього списали гроші.

У цьому випадку потрібно звернутися в LiqPay і пройти верифікацію знову.

Готово! Тепер клієнт зможе обрати зручний для нього спосіб оплати.


Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження