top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки червня в Бітрікс24!

Літо у нас стандартно асоціюється з відпочинком та відпустками. І з цим важко сперечатися, але ми й не будемо. Ми просто розкажемо вам про новинки, які однозначно варті вашої уваги. Тож про все по черзі.

У середині червня ми представили доволі масштабний блок оновлень, які були анонсовані під час релізу Бітрікс24.Лондон.

1. Найгарячішою новинкою останнього релізу став новий інструмент - CRM-Магазин.

Зверніть увагу! Перед початком використання CRM-магазину виконайте два важливі кроки:

  1. Підключіть смс-сервіс - twilio.com
  2. Налаштуйте платіжні системи. Це способи, якими клієнт зможе оплатити замовлення.

Працювати із CRM-магазином дуже зручно та просто. Щоб прийняти оплату вам необхідно надіслати клієнтові посилання на оплату.

Клієнт отримає посилання в СМС-повідомленні, перейде за ним та здійснить оплату, обравши зручну для нього платіжну систему.

А ви у свою чергу зможете відслідковувати оплати ваших клієтів. Статус оплат замовлень буде відображатися в картці CRM.

А також прослідкувати за оплатами замовлень ви зможете відразу в канбані угод в CRM.


2. Ще одна новинка для порталів Бітрікс24 - Роботизація бізнесу (RPA) - це інструмент для автоматизації процесів компанії. Налаштування дуже прості й схожі на роботу з уже звичними роботами в CRM і завданнях. Спочатку ви створюєте стадії, за якими рухається процес, а потім додаєте дії на кожен етап процесу.

У RPA існують права доступу на процеси, стадії і елементи. Адміністратор може здійснювати всі дії, незалежно від налаштувань.

Тобто RPA має досить гнучкі налаштування прав доступу. Це допоможе запобігти втраті даних і внесенню небажаних змін у процеси. Детальніше про весь спектр можливих налаштувань прав доступу в RPA можна прочитати в спеціальній статті.

Про інші, але не менш важливі, новинки Бітрікс24.Лондон (нові звіти в CRM-аналітиці, оновлення в завданнях і проєктах, підтримка розширених місць вбудовування Бази знань, нові відеодзвінки HD на 24 співробітника та  інше) ви можете прочитати в окремій статті, яка присвячена саме їм.

А ми рухаємося далі. Крім вищезазначеного нам є ще про що поговорити :)


3. Ми оновили мобільний застосунок Бітрікс24. Тепер працювати в ньому стало набагато простіше та зручніше.

Найголовніше - створити Бітрікс24 тепер можна прямо з мобільного застосунку!

А також ми додали авторизацію через Apple ID, режим Терміни у мобільні завдання, відображення сповіщень відразу в чатах, а не у окремому пункті, посилання Допомога на екрани авторизації та реєстрації Бітрікс24, виправили проблеми з якістю передачі відео у відеодзвінках.


4. Ми постійно розвиваємо Бітрікс24 і окремі його сервіси. У 10-й версії десктоп-застосунку Бітрікс24 ми об'єднали браузер, з вашим Бітрікс24, і чат. Тобто створили Єдиний застосунок Бітрікс24.

Аудіо- і відеодзвінки, чати, CRM, Завдання, Пошта, Аналітика, Диск, Групи - вся робота ваших співробітників тепер відбувається в одному застосунку Бітрікс24!

При запуску застосунку Бітрікс24 буде запропоновано оновитися, вам потрібно просто погодитися. Також ви можете в будь-який час завантажити або оновити десктоп-застосунок Бітрікс24. Як це зробити, ви можете прочитати в окремій статті.


5. Нові правила доступу до бізнес-інструментів - при перевищенні ліміту користувачів y Бітрікс24, який був створений після 10 червня 2020 року, доступ y Бітрікс24 іншим користувачам буде обмежений.

Наприклад, на тарифі CRM+ доступні 6 користувачів. Припустимо, ви перейшли на цей тариф з відділом продажів на 12 осіб.Це означає, що скористатися інструментом зможуть тільки 6 користувачів, які зайшли першими.

Якщо один з 6 користувачів завершив сесію й пішов у офлайн, його місце може зайняти інший користувач.

При роботі через десктоп- і мобільний застосунок інструменти будуть відразу заблоковані, якщо співробітників більше, ніж доступно на вашому тарифі.

Адміністратору можна буде або звільнити співробітників, або перейти на більш високий тариф з необхідною кількістю користувачів.


6. Часто через великий розмір зображень і відео сторінки сайту завантажуються повільно, і користувачеві доводиться чекати, поки все повністю відобразиться. Щоб уникнути такої проблеми, тепер ви можете налаштувати параметри прискорення сайту.

Спочатку перевірте швидкість завантаження сторінок на своєму інтернеті: активуйте параметри прискорення та переопублікуйте сайт, щоб зміни в налаштуваннях почали працювати.

Проаналізувати швидкість можна за допомогою спеціальних майданчиків: PageSpeed ​​Insights, GTmetrix, Pingdom Tools, Uptrends, WebPageTest.


7. І наостанок розкажемо про оновлення Контакт-центру в Бітрікс24. Тепер з’явилася можливість підключити канали OLX та Apple Business Chat до відкритих ліній на порталах.

Канал OLX дозволяє створити відкриту лінію c покупцями сервісу оголошень OLX і спілкуватися з ними в чаті Бітрікс24.

Клієнт заходить на сайт сервісу, знаходить оголошення, яке його цікавить та починає спілкувати з продавцем через OLX. У той же час у продавця (оператора) весь діалог відбувається в чаті Бітрікс24 (у десктоп- або в мобільному застосунку Бітрікс24).

 Зверніть увагу! Обмін повідомленнями відбувається не відразу. Покупець отримує повідомлення від продавця (оператора відкритої лінії) в чат OLX протягом 5 хвилин.

Канал Apple Business Chat дозволяє створити відкриту лінію c власниками Apple-пристроїв через сервіс повідомлень iMessage.

Клієнт заходить до вас на сайт, де підключений віджет Бітрікс24, і вибирає спосіб спілкування Apple Business Chat:

У оператора весь діалог відбувається в чаті Бітрікс24 (в десктоп- і в мобільному застосунку Бітрікс24).

Зверніть увагу! Спілкування в каналі Apple Business Chat можливо тільки з Apple-пристроїв (iOS 11.3 і вище, macOS 10.13.4 і вище, watchOS 4.3 і вище) через сервіс повідомлень iMessage. У чаті можна передавати відео, фото, файли, а також здійснювати оплату через Apple Pay.


Крім цього, якщо ви завітаєте на наш YouTube-канал, то зможете ознайомитися ще з декількома "свіжими" відео та швидко дізнатися як:


Успіхів у роботі!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло