top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки Бітрікс24.Лондон!

Всім привіт! Ми оновили Бітрікс24 і додали величезну кількість новинок: RPA, CRM-магазин, відеодзвінки HD, оновлення в завданнях та проєктах, нові аналітичні звіти та ще багато-багато всього. Про всі новинки в нашому огляді :)


CRM-Магазин

Найгарячіша новинка Бітрікс24.Лондон. CRM-Магазин - новий формат онлайн продажів. Для цього не потрібно навіть створювати свій інтернет-магазин. Ви просто відправляєте вашому клієнтові смс із посиланням на сторінку замовлення, він переходить за цим посиланням і оплачує товар будь-яким зручним способом.

Детальніше ви можете прочитати в статті CRM-Магазин. Також рекомендуємо подивитися безкоштовний вебінар CRM-магазин в Бітрікс24 .


Контакти компанії на сторінці оформлення замовлення

Тепер ви можете приймати платежі від клієнтів через CRM-магазин. Сторінка прийому платежів максимально проста, і вам не доведеться витрачати час на її налаштування. Просто вкажіть назву своєї компанії та номер телефону.

Детальніше читайте в статті Розміщення контактів компанії на сторінці оформлення замовлення.


Роботизація бізнесу (RPA)

Роботизація бізнесу - це інструмент для автоматизації процесів компанії. Налаштування дуже прості й схожі на роботу з уже звичними роботами в CRM і завданнях. Дуже добре підійде тим, хто не хоче витрачати час і нерви на рутинні процеси в компанії.


Оновлення в завданнях і проєктах

При роботі iз завданнями з'явився новий режим сортування за активністю, тепер всi завдання, y яких відбуваються зміни, переміщаються на початок списку. У мобільній версії стали доступні пуш-повідомлення з останніми змінами.

Детальніше читайте в статтях:


Звіт фінансовий рейтинг

Фінансовий рейтинг - звіт, який покаже клієнтів з найбільшою сумою продажів.

Детальніше читайте в статті Фінансовий рейтинг y CRM.


Звіт внесок у продажі

Звіт за внесками в продажі покаже рейтинг менеджерів за сумою виграних угод.

Детальніше читайте в статті Внесок у продажі.


Підтримка розширених місць вбудовування Бази знань

Працювати з базами знань стало ще зручніше. Тепер їх можна створювати для окремих інструментів Бітрікс24 через кнопку Розширення. Таку кнопку можна знайти в розділах CRM, Завдання, Профіль користувача і Робочі групи.

Змінився й зовнішній вигляд Бази знань. Оновився світлий шаблон і з'явилася темна тема шаблону.

Детальніше про зміни читайте в статтях Як додати базу знань в розділ і - Як заповнити сторінку Бази знань.


Відкриті лінії: OLX

У Контакт-центрі Бітрікс24 з'явилася можливість підключити канал OLX і створити відкриту лінію c покупцями сервісу оголошень OLX і спілкуватися з ними в чаті Бітрікс24.

Детальніше читайте у статті Відкриті лінії: OLX

Нові відеодзвінки HD на 24 співробітника

Ми продовжуємо покращувати якість дзвінків у Бітрікс24. Тепер ви можете телефонувати в HD якості навіть в групових дзвінках абсолютно безкоштовно.

Також ми збільшили на всіх комерційних тарифах Бітрікс24 кількість учасників відеодзвінка до 24, на безкоштовному тарифі - як і раніше 12.


Новинок цього разу дуже багато! Усіх із початком літа та до зв'язку :)


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло