top_ua
Вхід

Підтримка24

Як прискорити завантаження сайту

Фото і відео важливі для кожного сайту та застосунку. Але якщо ці файли великі та важкі, то це впливає на швидкість завантаження сторінки. Часто через великий розмір зображень і відео сторінки сайту завантажуються повільно, і користувачеві доводиться чекати, поки все повністю відобразиться. Щоб уникнути такої проблеми, налаштуйте параметри прискорення сайту.

Зайдіть y налаштування сайту й в пункті Прискорення сайту відзначте галочками ті параметри, які допоможуть вашому сайту працювати швидше.

Оптимізуйте час завантаження сторінки

Швидкість завантаження - ключовий аспект оптимізації сайту. При звичайному завантаженні сторінки браузер спочатку завантажує весь функціонал, а потім починає "вимальовувати" зображення. У цей момент користувач бачить білий екран.

Якщо встановлено прапорець оптимізації, порядок завантаження скриптів змінюється: вони завантажуються поступово, а не все разом. Користувач відразу бачить текст, а потім і інші елементи, які до нього завантажуються. Йому не доводиться чекати, поки завантажиться все оформлення сайту.

Використовуйте відкладенe завантаження зображень

Якщо на сторінці велика кількість зображень, то має сенс завантажувати їх безпосередньо перед використанням. Часто відвідувач не чекає завантаження всіх елементів і залишає сайт. При відкладеному завантаженні зображення завантажуються не відразу при відкритті сторінки, а тільки коли з'являється необхідність. Спочатку завантажуються ті зображення, які знаходяться на екрані користувача, інші завантажуються пізніше.

Відкладання завантаження зображень допомагає поліпшити продуктивність сайту та економно використовувати ресурси пристрою. Ця функція особливо актуальна для користувачів з повільним інтернетом і тих, хто користується мобільними застосунками.

Як перевірити зміну швидкості

Спочатку перевірте швидкість завантаження сторінок на своєму інтернеті: активуйте параметри прискорення та переопублікуйте сайт, щоб зміни в налаштуваннях почали працювати.

Проаналізуйте швидкість за допомогою спеціальних майданчиків: PageSpeed ​​Insights, GTmetrix, Pingdom Tools, Uptrends, WebPageTest.

Показники швидкості без налаштувань прискорення

Показники з прискоренням

Якщо ви аналізуєте швидкість тільки на PageSpeed ​​Insights в Google, майте на увазі, що їх алгоритми можуть занижувати оцінки. Для більшої достовірності рекомендуємо перевіряти швидкість на декількох майданчиках.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло