Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Помилки при вході або реєстрації Бітрікс24 з телефону

Я не можу увійти в Бітрікс24

Можливі причини:

  1. Перевірте, чи правильно ви вводите дані авторизації - ім'я користувача та пароль.

    Ім'я користувача в хмарному Бітрікс24 - це або електронна адреса, або номер мобільного телефону, або авторизація через соцсервіси (Facebook, Google або Apple ID). Якщо всі ці дані прив'язані до облікового запису Бітрікс24, то вхід можливий за допомогою одного з них.

    Ім'я користувача в коробковому Бітрікс24, найчастіше, є простим логіном (наприклад, складається з вашого імені та прізвища), але також може бути й поштовою адресою - це залежить від того, як ви були зареєстровані в системі.

    Якщо ви не пам'ятаєте логін, зверніться до адміністратора вашого Бітрікс24.

  2. Можливо, у вас коробкова версія Бітрікс24 - спробуйте увійти, використовуючи вхід за адресою. Якщо не знаєте адресу вашого Бітрікс24 - дізнайтеся її у відповідального співробітника.
  3. Якщо ви намагаєтеся увійти в Бітрікс24 через соціальні сервіси (Facebook, Google або Apple ID), то вам потрібно спочатку авторизуватися в соцсервісі, а потім пробувати підключатися до Бітрікс24. Авторизовані дані в цих соцсервіс можуть не збігатися з ім'ям користувача або поштою, використовуваними при реєстрації в Бітрікс24.

  4. Якщо вас запросили на портал, то можливо адміністратор порталу ще не підтвердив ваше запрошення. Просто почекайте або зв'яжіться з ним.


Я забув пароль

Якщо ви не пам'ятаєте пароль від вашого облікового запису - натисніть на лінк Я забув пароль.

Введіть код iз листа

Вам повиннен прийти лист із 6-значним кодом на пошту, з якої ви зареєстровані в Бітрікс24. Код потрібно ввести в спеціальне поле.

Якщо ви не знаєте, яка пошта прив'язана до вашого профілю в Бітрікс24, або не маєте до неї доступу - зверніться до адміністратора вашого Бітрікс24.

Якщо лист з кодом не надходить, перевірте папку Спам у поштовій скриньці - можливо, лист помилково потрапив туди. Також ви можете зробити запит коду повторно.Мені не приходить SMS iз кодом

Введіть код iз SMS

Вам повинно прийти SMS iз 6-значним кодом. Код потрібно ввести в спеціальне поле.

Якщо SMS з кодом не надходить, перевірте, чи правильно ви ввели свій номер телефону. Якщо все правильно, то почекайте трохи - можливо, SMS не приходить через завантаженість сервісу. Також ви можете запросити код повторно.


При вході в Бітрікс24 просить одноразовий код

Введіть код Bitrix OTP

З метою безпеки, адміністратор вашого Бітрікс24 може включити додатковий захист - вам потрібно ввести 6-значний одноразовий код. Без введення цього одноразового коду ви не зможете увійти в ваш Бітрікс24.

Якщо у вас немає мобільного застосунку для двохфакторної авторизації Bitrix24 OTP або іншого подібного, а також змінився телефон, то зверніться до адміністратора вашого Бітрікс24. Адміністратор тимчасово може відключити двохфакторну авторизацію, пізніше ви зможете підключити її самостійно.