top_ua
Вхід
Ваш Бітрікс24
Авторизуйтеся, щоб увійти
до Бітрікс24 вашої компанії.
Вхід

Підтримка24

Платні тарифи: нова логіка доступу до інструментів

Кількість користувачів на безкоштовному тарифі

У Бітрікс24 представлені шість різних тарифів під різні потреби бізнесу. Більшість компаній, які тільки знайомляться з Бітрікс24, обирають тариф Безкоштовний. На ньому є всі базові інструменти для роботи. Плюсом даного тарифу є те, що ви можете запрошувати необмежену кількість користувачів - співробітників вашої компанії.

Що потрібно знати при переході на платний тариф

Дані правила діють тільки для порталів, які були створені після 10 червня 2020 року. 

При переході на спеціальні або бізнес-тарифи змінюється кількість користувачів. Наприклад, на тарифі CRM+ доступні 6 користувачів. Припустимо, ви перейшли на цей тариф з відділом продажів на 12 осіб.Це означає, що скористатися інструментом зможуть тільки 6 користувачів, які зайшли першими.

Якщо один з 6 користувачів завершив сесію й пішов у офлайн, його місце може зайняти інший користувач.

При роботі через десктоп- і мобільний застосунок інструменти будуть відразу заблоковані, якщо співробітників більше, ніж доступно на вашому тарифі.

Що робити, якщо кількість користувачів перевищено

Коли користувачів більше, ніж допустимо на вашому тарифі, адміністратору прийде повідомлення про те, що деякі співробітники не можуть повноцінно працювати з інструментами.

Адміністратор має такий же доступ до інструментів порталу, як і звичайний користувач. Якщо на тарифі є 6 користувачів, він не зможе зайти сьомим.

Адміністратор може або звільнити співробітників, яким не надано доступ, або перейти на більш високий тариф з великою кількістю користувачів.

Інформація про тарифи

Дізнатися доступнy кількість користувачів на вашому тарифному плані, а також інші можливості вашого Бітрікс24 можна в розділі Мій тариф в лівому меню.

Ознайомитися з усіма тарифами Бітрікс24 та їх можливостями можна також на сторінці тарифів.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло