Підтримка24

Платні тарифи: нова логіка доступу до інструментів

Кількість користувачів на безкоштовному тарифі

У Бітрікс24 всі тарифи розроблені спеціально під різні завдання та масштаби бізнесу. Більшість компаній, які тільки знайомляться з Бітрікс24, обирають тариф Безкоштовний. На ньому є всі базові інструменти для роботи. Плюсом даного тарифу є те, що ви можете запрошувати необмежену кількість користувачів – співробітників вашої компанії.

Що потрібно знати при переході на платний тариф

Дані правила діють тільки для порталів, які були створені після 10 червня 2020 року. Користувачі порталів, створених раніше, зіткнуться з обмеженням доступу тільки до бізнес-інструментів.

Якщо ви захочете розширити можливості компанії і вашого Бітрікс24, ви можете перейти на комерційний тариф з необхідними інструментами. При переході на розширені тарифи змінюється кількість користувачів. Наприклад, на тарифі Базовий доступні 5 користувачів. Припустимо, ви перейшли на цей тариф з відділом продажів 12 працівників. Це означає, що скористатися всім функціоналом Бітрікс24 зможуть тільки 5 користувачів одночасно.

Якщо один з 5 користувачів завершив сесію й пішов в офлайн, його місце може зайняти інший користувач на наступний день за умови, що буде вільне місце. При вході в Бітрікс24 такому користувачеві буде показано повідомлення, що ліміт користувачів за тарифом вичерпаний, і він знаходиться в черзі на вхід. Лічильник доступних місць в Бітрікс24 оновлюється раз на добу.

При роботі через десктоп- і мобільний застосунок інструменти будуть відразу заблоковані, якщо співробітників більше, ніж доступно на вашому тарифі.

Що робити, якщо кількість користувачів перевищено

Коли користувачів більше, ніж допустимо на вашому тарифі, адміністратору прийде повідомлення про те, що деякі співробітники не можуть повноцінно працювати з інструментами.

Адміністратор має такий же доступ до інструментів порталу, як і звичайний користувач. Якщо на тарифі є 5 користувачів, він не зможе зайти шостим.

Адміністратор може або звільнити співробітників або перейти на інший тариф з більшою кількістю користувачів.

Інформація про тарифи

Дізнатися доступнy кількість користувачів на вашому тарифному плані, а також інші можливості вашого Бітрікс24 можна в розділі Мій тариф в лівому меню.

Ознайомитися з усіма тарифами Бітрікс24 та їх можливостями можна також на сторінці тарифів.
Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження