Підтримка24

Новий погляд на роботу із Завданнями та Проєктами

Ви помічали, що до чатів звикаєш миттєво? Все зрозуміло відразу: чати з новими повідомленнями - на початку списку, непрочитані відзначені кольоровим лічильником, важливі - закріплені вгорі, у відволікаючих виключені повідомлення. Із завданнями справа йде складніше, завдання - "про роботу", "про контроль". Принципи чатів для завдань не підходять. Ми теж так думали. Раніше...

Якщо зручно y чаті, то так само потрібно зробити і в завданнях. Завданням потрібен інтерфейс, який допоможе працювати. Схоже, у нас вийшло. Оцінювати - вам.

Нове і найважливіше - вгорі

Нові завдання, нові коментарі, завдання, y яких чекають вашої реакції - завжди на початку списку.

Ваш колега залишив в завданні коментар, зрушив термін, додав учасника?

Для вас завдання підніметься вгору y списку. Ви не пропустите нові завдання, вам не доведеться розшукувати важливі.

Якщо вас відволікають деякі завдання, ви можете відключити сповіщення. Для цього зліва від завдання натисніть кнопку і оберіть пункт Без звуку. Тепер сповіщення щодо завдання вас не потурбують, а коментарі будуть виділені сірим кольором.

Також ви можете закріпити певне завдання, щоб його легше було відслідковувати. Для цього оберіть пункт Закріпити.

Головне - терміни

Коли лічильників стає багато, на них перестають звертати увагу. Який з лічильників важливіше? Термін. За терміном стежать, контролюють, так як він впливає на ефективність і від виконання терміну залежить результат.

У нових Завданнях лічильники терміну - головні. Лічильників тепер всього два: Протерміновані завдання та Завдання з коментарями.

Для тих, хто працює з телефону

Ми також не залишили без уваги й мобільну версію Бітрікс24!

Нова концепція роботи із завданнями перейшла й на мобільні пристрої. Буває, поки догортаєш на екрані телефону до потрібного завдання, уже пальці боліти починають. Вам більше не потрібно скролити величезний список у пошуках потрібного завдання.

Усі завдання реагують на активність: новий коментар чи зміна терміну перенесуть його вгору списку, а на телефон прийде пуш-сповыщення з останніми змінами.

Натискайте на пуш-сповіщення та переходьте до завдання. Все швидко та просто.

Просто і зручно, як чат

У бізнесі постійно відбуваються зміни: з'являються нові клієнти, угоди, плани. Коли завдань стає багато, стежити за всіма коментарями та змінами майже нереально.

Робота із завданнями стала максимально схожа на спілкування в чаті: запрошуйте учасників, створюйте відкрите чи закрите обговорення завдань. Бітрікс24 простежить за термінами й ви обов'язково доведете роботу до кінця. Нова концепція роботи із завданнями: тепер ще зручніше та зрозуміліше!


Детальніше читайте в статтях:

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження