top_ua
Вхід

Підтримка24

Як налаштувати бізнес-процеси в RPA

Налаштування процесу відбувається в канбані та складається з трьох частин: стадій, завдань і роботів. Щоб почати редагування, клікніть на іконку процесу у вкладці Роботизація бізнесу (RPA) або зайдіть у вкладку Бізнес-процеси і оберіть потрібний.

Налаштування стадій

Кожна стадія є етапом, за яким проходить процес. Це може бути погодження керівника або підготовка документів бухгалтером. Ви можете додавати, редагувати та видаляти стадії в канбані.

Щоб відредагувати (змінити колір, назвy або видалити) стадію, наведіть на неї курсор і натисніть на олівець. Щоб додати нові стадії натисніть на плюсик.

Приклад використання: більшість процесів всередині компанії вимагають узгодження з керівниками, створіть стадію для кожного узгодження.

Налаштування завдань

Завдання показують відповідальним, яку дію потрібно на поточному кроці. Наприклад, узгодження документа або запит додаткової інформації. Щоб додати завдання, натисніть на відповідну кнопку на потрібній стадії.

Натисніть Додати завдання.

Завдання бувають чотирьох видів: затвердити або відхилити, запросити інформацію, ознайомитися з інформацією, просто пересунути. Oберіть необхідний варіант.

У вікні створення завдання знаходяться дві вкладки:

  • Основні - вкажіть назву завдання, текст, чергу співробітників, які виконують це завдання, а також на яку стадію перейде виконане завдання.

  • Поля, які треба показати - oберіть, які поля будуть відображатися у співробітника, який виконує завдання.

Приклад використання: покажіть, що співробітник повинен зробити на поточному кроці. Наприклад, надати документи для бухгалтерії або узгодити оплату рахунку.

Налаштування роботів

Крім завдань, ви можете розмістити роботів на стадіях в канбанi. Вони дозволяють встановлювати зв'язок не тільки з відповідальним на даному етапі, але і з іншими співробітниками. Роботи можуть відправляти повідомлення, листи співробітникам, повідомлення в живу стрічку або створювати завдання.

Натисніть на вкладку Роботи в канбанi.

Додайте необхідних роботів на стадії бізнес-процесу.

Приклад використання: відмінним рішенням буде повідомити співробітника, коли керівник погодив його заяву на відпустку.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло