top_ua
Вхід

Підтримка24

Список завдань

Робота в компанії завжди пов'язана з потоком завдань. Наприклад, менеджер консультує клієнтів, супроводжує угоди, готує звіти. У завданнях відбуваються свої зміни: змінюються терміни, умови, відповідальні. За всіма процесами неможливо встежити. Не витрачайте час і нерви на пошук потрібних вам завдань, полегшите роботу разом з вашим списком.

Список - це інструмент для організації роботи із завданнями. З його допомогою ви завжди дізнаєтеся про останні зміни та швидко зрозумієте, з чим вам працювати зараз.

Як працювати зі списком завдань

Перейдіть y розділ Завдання та проєкти, за замовчуванням відкриється список з усіма вашими завданнями.

У верхній частині сторінки знаходиться список фільтрів.

Натисніть на стрілку й вам буде доступна швидка фільтрація за ролями: роблю, допомагаю, доручив, спостерігаю. Фільтри допомагають швидко розібратися у ваших ролях у завданнях.

Нижче розташовані лічильники протермінованих завдань і нових коментарів. Вони показують кількість завдань, у яких був порушений термін, а також загальна кількість нових коментарів у всіх завданнях.

Натисніть на один з лічильників, і завдання будуть відфільтровані в залежності від обраного варіанту. Це зручно, коли вам потрібно побачити всі протерміновані завдання, або подивитися в яких завданнях йде найбільша активність.

Праворуч від лічильників знаходиться опція Прочитати все. Натисніть на неї, i у вас пропадуть всі непрочитані сповіщення. Корисна опція, якщо ви повернулися з відпустки і у вас немає необхідності читати мільйон коментарів у всіх завданнях.

Налаштуйте ваш список завдань

У лівому кутку таблиці iз завданнями натисніть на шестeрню.

Oберіть потрібні вам параметри та натисніть кнопку Застосувати.

Як приклад для організації завдань обрані параметри: назва, активність, крайній термін, постановник, відповідальний.

Ці параметри дозволять швидко реагувати на зміни в завданнях і здати роботу у визначений термін.

Активність у списку завдань

Параметр Активність сортує завдання за списком.

Щоб завдання за замовчуванням сортувалися За активністю, натисніть на шестерню в правому кутку та здійсніть налаштування.

Завдання, в яких відбулися зміни або був залишений коментар, піднімаються вище за списком. Таким чином ви завжди побачите, які завдання вимагають уваги в першу чергу.

При роботі зі списком ви можете відключити сповіщення в конкретному завданні. Для цього зліва від завдання натисніть кнопку та оберіть пункт Без звуку.

Також ви можете закріпити певне завдання, щоб його легше було відслідковувати. Для цього оберіть пункт Закріпити.

У Бітрікс24 є й інші варіанти роботи iз завданнями. Детальніше ви можете прочитати в наступних статтях:

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло