top_ua
Вхід

Рекомендований браузер для відеодзвінків

Ви можете здійснювати відеодзвінки та відеоконференції, використовуючи як браузер, так і застосунок Бітрікс24.


Список підтримуваних браузерів

Ми гарантуємо коректну роботу відеодзвінків і відеоконференцій y браузері:

  • Google Chrome версії 80 та вище.

    У інших браузерах коректна робота відеодзвінків і відеоконференцій можлива, але не гарантується. Список браузерів буде розширюватися.

Застосунок Бітрікс24

Для коректної роботи відеодзвінків і відеоконференцій необхідно використовувати застосунок Бітрікс24 версії 8.2.69 і вище.

Завантажити застосунок Бітрікс24 можна на сторінці завантажень. Версії застосунку доступні для macOS 10.10 і вище й Windows 7 SP1 і вище, в тому числі і MSI-дистрибутив для системних адміністраторів.

Особливості застосунку Бітрікс24 для Windows
  • Якщо використовується MSI-дитрибутив для установки десктоп-застосунку Бітрікс24, то для роботи еластичного диску необхідно встановити драйвер Dokan.

    Якщо установник драйвера Dokan буде виводити помилку на відсутність оновлення KB3033929 (підтримка SHA-2), то попередньо встановіть ці патчі: для Windows 7 SP1 x86 або для Windows 7 SP1 x64.

  • Якщо використовується EXE-дитрибутив для установки десктоп-застосунку Бітрікс24, то драйвер Dokan встановлювати не потрібно, він поставляється разом з EXE-дитрибутивом застосунку.

  • Десктоп-застосунок для WindowsXP більше не пудтримується.
При кожному запуску застосунку Бітрікс24 перевіряється доступність оновлень. Ви також можете в будь-який момент самі перевірити доступність нової версії.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження