top_ua
Вхід

Підтримка24

Нові правила Facebook і WhatsApp на відправку повідомлень

У 2020 році компанія Facebook з метою боротьби зі спамом ввела нові правила користування Facebook Messenger Platform і WhatsApp Business.


Основні положення нових правил Facebook Messenger Platform і WhatsApp Business:

  • Зв'язок із компанією ініціює сам клієнт, тобто компанія не може розпочати діалог першою.

  • При зверненні в компанію клієнт очікує швидкої відповіді на своє питання. Компанії надається вікно в 24 години від останнього повідомлення клієнта, протягом яких вона повинна відповісти клієнту. Якщо компанія не відповіла за цей час - значить даний клієнт не цікавить компанію.

  • Якщо з моменту останнього повідомлення клієнта пройшло більше 24 години - це означає, що клієнт відмовився від діалогу, і питання вирішене або або йому не цікава компанія.

З текстом правил можна ознайомитися на сторінках Facebook Messenger Platform і WhatsApp Business.

Як це працює в Бітрікс24

Facebook Messenger Platform і WhatsApp Business використовуються для роботи каналів Відкритих ліній Бітрікс24. Щоб слідувати новим правилам, ми внесли зміни в роботу каналів Facebook - Повідомлення і WhatsApp.

При зверненні клієнта в компанію:

  • Якщо оператор не відповів протягом 24 годин з моменту останнього повідомлення клієнта, то можливість відправити повідомлення в оператора блокується.

  • Якщо оператор відповів, але клієнт не відреагував протягом 24 годин на повідомлення оператора, то можливість відправити повідомлення в оператора також блокується.

    При цьому оператор може завершити діалог.

  • Якщо клієнт напише знову в цей чат, то блокування буде знято, і оператор зможе відповісти клієнту.

  • Відповіді оператора або автоповідомлення Відкритої лінії не впливають на час «вікна відповіді в 24 години», впливають тільки відповіді клієнта.

  • Message Tags поки що не підтримуються.

Клієнту важлива швидка відповідь. Відповідайте клієнту якомога швидше - адже компанії, які своєчасно реагують на запити користувачів, досягають кращих результатів! ;)

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло