top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки січня в Бітрікс24!

Час плине так швидко! Ось уже добігає кінця перший місяць 2020 року. Січень завжди асоціюється з новорічними святами та довгими вихідними. Ми проводимо час у родинному колі, відпочиваємо, або, можливо, подорожуємо, щоб набратися сил та енергії й продовжити продуктивно працювати в новому, безумовно успішному, році.

Хоча в Бітрікс24 ми теж відпочивали та "перезавантажувалися", не забували про нашу важливу місію - випускати щось нове та корисне.

Тож давайте трішки про новинки січня.

 • Тепер всі сайти порталів зони .ua будуть створюватися в домені .bitrix24site.ua.

  Якщо ваші сайти існують на домені .bitrix24.site - все залишиться без змін та буде працювати. Дане оновлення буде стосуватися лише новостворених сайтів.

  Сайти на .bitrix24.site будуть вважатися сайтами зі своїм доменом.

  Якщо ви маєте сайт на .bitrix24.site і бажаєте перевести його на новий домен .bitrix24site.ua, то здійснити це ви зможете в налаштуваннях Адреса сайту.

  Як приклад:

 • Ми вирішили нагадати, що ви можете завжди змінити стандартний заголовок каталогу інтернет-магазину Бітрікс24. Цей заголовок відображається у вкладці браузера, а також використовується для просування вашого магазину в пошукових системах (SEO).

  Здійсніть відповідні налаштування та отримайте бажаний результат - назва каталогу в заголовку браузера зміниться на вашу.

 • Нагадаємо, що наприкінці грудня в Бітрікс24 з'явився новий корисний функціонал - База знань.

  Щоб допомогти полегшити роботу з даним інструментом ми додали декілька відео, у яких показані особливості роботи з ним.

Крім цього, якщо ви завітаєте на наш YouTube-канал, то зможете ознайомитися ще з декількома "свіжими" відео та швидко дізнатися як:


Успіхів у роботі!

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло