top_ua
Вхід

Підтримка24

База знань

У будь-якій компанії є інформація або знання, які потрібно систематизувати, нагромаджувати та зберігати як загальну для всіх співробітників, так і для певних відділів або проєктів.

Як же передавати та зберігати накопичені знання в компанії? Вам допоможе інструмент База знань.

Ви створюєте Базу знань в один клік по шаблону. За допомогою спеціальних блоків-кубиків оформляєте красиві статті з фотографіями та відеороликами. Сторінки та категорії створюються автоматично прямо з меню. Для досвідчених користувачів доступна можливість створити свій стиль Бази знань, відредагувавши колір, розташування меню, категорій та розділів.

Бази знань можуть бути загальними на компанію - у них можна зберігати, наприклад, регламенти розпорядку дня в компанії або інструкції користування офісною та кухонною технікою. Співробітник, у якого є відповідні права доступу, може зайти в розділ Бази знань і почитати цю інформацію. Детальніше про базу знань компанії можна прочитати в окремій статті.

База знань є і в групах (проєктах). У групі можна зберігати інформацію, що відноситься тільки до цієї групи або проєкту. Доступ до такої Бази знань мають тільки їх учасники. Детальніше про Базу знань груп(проєктів) можна прочитати в однойменній статті.

Кількість Баз знань компанії залежить від тарифного плану Бітрікс24: Безкоштовний - 1 база знань, Старт+, CRM+ і Завдання+ - 3, Команда - 5 і Компанія - необмежено.

У групах і проєктах доступна тільки 1 База знань. Але кількість груп і проєктів не обмежена на всіх тарифах Бітрікс24.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло