top_ua
Вхід

Підтримка24

Звіти за угодами

Будь-який бізнес потрібно контролювати - оцінювати роботу менеджерів, прогнозувати дохід і знаходити точки зростання. У Бітрікс24 ви можете отримати всю необхідну інформацію про угоди за допомогою аналітичних звітів. Їх дуже просто налаштувати й вони покажуть саме ту інформацію, яка вам необхідна.

Як працюють звіти?

Зайдіть в блок CRM-аналітика - Мої звіти та оберіть пункт Угоди.

Якщо ви тільки починаєте роботу - буде відображена сторінка з демонстраційними даними. Демо-представлення можна відключити - тоді ви побачите актуальні цифри ваших угод. Ми зібрали основні звіти для менеджера та його керівника.

Ви можете обрати потрібний вам напрямок угод або отримати інформацію за всіма угодами відразу. Звітний період налаштовується в рядку фільтра.

Воронка продажів

Цей блок показує кількість угод, які пройшли кожну стадію за обраний звітний період. Ви можете оцінити наскільки ефективно йде робота і на які етапи звернути увагу.

Для воронки продажів можна налаштувати звітний період і напрямок угод для аналізу.

Суми угод

Що найголовніше в продажах? Звичайно ж дохід.

Другий звіт показує суми угод у блоці з трьох частин. Перша цифра - загальна сума всіх угод за звітний період. Друга - сума тільки виграних угод. Третя - угоди в роботі, тобто різниця між першим і другим значенням.

У налаштуваннях віджета можна обрати звітний період і змінити логіку відображення. Наприклад, показувати не суми, а відсотки або кількість угод.

Угоди в роботі

Навантаження на менеджерів легко оцінити за допомогою блоку угод в роботі. У ньому ви побачите кількість поточних угод для кожного співробітника, скільки дзвінків, зустрічей і листів він обробив. Ці ж дані відображені у вигляді графіка.

Контроль оплат

Завершити операцію - це тільки пів справи, важливо отримати від клієнта оплату. Блок контролю оплати підкаже, чи є у вас угоди, за якими не виставлено рахунок.

Перша цифра - сума всіх виграних угод. Друга - сума рахунків, які вже виставлені. І, нарешті, третя - решта суми, на яку виставити рахунки ще належить. Ці ж суми для наочності представлені у вигляді графіка. По ньому можна швидко оцінити поточну ситуацію з оплатами.

Забуті угоди

При великій кількості угод менеджери можуть забути передзвонити або не відповісти на лист клієнта. Забута угода - це угода, з якою у звітному періоді не працювали. У звіті ви побачите їх кількість і зможете відразу перейти до списку забутих.

Групи стадій

Угоди у звітах групуються не за окремими стадіями, а по групах:

  • Угоди в роботі - це всі угоди, які знаходяться не на фінальних стадіях.
  • Угода укладена - в цю групу потрапляють угоди, які були успішно завершені.
  • Угода провалена - тут будуть всі угоди в провалених стадіях.
Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло