top_ua
Вхід

Підтримка24

Старт CRM

Облік ефективності роботи менеджерів і контакт з клієнтами - запорука прогресу кожної успішної компанії. Без їх ефективного та кропіткого відстеження всі роботи з розвитку можуть бути абсолютно безрезультатні.

Легко підключити всі необхідні канали комунікацій з клієнтами та контролювати ефективність роботи менеджерів - ось основні можливості сторінки Старт CRM. Ви отримаєте всю необхідну інформацію відразу й в одному місці!

Як працювати зі сторінкою Старт?

На самому початку сторінки розташовані віджети, що відображають активність роботи з каналами комунікацій, у тому числі відкриті лінії та CRM-форми. Менеджер може буквально з одного погляду оцінити ефективність каналів і оперативно прийняти рішення про розвиток або ігнорування конкретного каналу.

Крім того, вам буде показана статистика роботи кожного з менеджерів із каналами зв'язку, щоб визначити наскільки кожен з них активний.

Далі йде блок аналітичних звітів із продажу таза клієнтами. Клік по числу в колонці переводить на сторінку з докладним списком записів і інформацією по ним.

У цьому блоці представлені лічильники з продажіз, за клієнтами і угодами в роботі. Зрозуміло, всі їх можна налаштувати або доповнити іншими, відповідно до побажань спеціаліста з продажу.

У кінці сторінки розташовані лічильники за всіма менеджерами. Кожен з них покаже залученість співробітників у продажі, і як ефективно вони працюють.

Ви можете детально бачити, скільки справ кожен співробітник уже виконав (шкала Переміг), а також скільки справ йому ще належить завершити (шкала Борг). Також показана загальна сума продажів кожного з менеджерів.

Якщо потрібно налаштувати віджети, у правому верхньому кутку кожного з них розташована шестерня. Натисніть на неї та зробіть необхідні налаштування.

Як додати свої звіти?

Щоб розширити подану інформацію власними лічильниками, натисніть кнопку Додати звіт у правому верхньому кутку сторінки.

Oберіть тип запису в CRM, за якою ви хочете отримати розрахунки, а також саму форму подання. Після цього зробіть налаштування виведених даних, і звіт з'явиться на сторінці.

Отримати всю ключову інформацію з продажів та роботи менеджерів швидко й в одному місці ще ніколи не було настільки легко :)

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло