top_ua
Вхід

Підтримка24

Як конвертувати Instagram в бізнес-акаунт

Перед підключенням акаунта Instagram до сторінки Facebook, важливо, щоб акаунт Instagram був особистим. Перевірити це легко.

У мобільному застосунку Instagram перейти в Налаштування та oбрати пункт Обліковий запис. Якщо є посилання переходу на професійний акаунт, значить у вас особистий акаунт (нічого міняти не потрібно):

Якщо у вас в налаштуваннях облікового запису є посилання на перехід у авторський акаунт, бізнес-акаунт або особистий, то значить у вас один з видів професійного акаунта. Вам потрібно переключитися на особистий обліковий запис:

Щоб уникнути помилок у підключенні Instagram до відкритих ліній Бітрікс24, перетворення в бізнес-акаунт потрібно робити на стороні публічної сторінки Facebook, а не в мобільному застосунку.

Автоматичне перетворення в бізнес-акаунт Instagram відбувається при підключенні до публічної сторінці Facebook. При цьому потрібно буде заповнити необхідні дані вашої організації:

Все готово:

Увага! Один бізнес-акаунт Instagram може бути підключений тільки до однієї публічної сторінки Facebook, тобто ви не зможете підключити цей акаунт Instagram до іншої публічної сторінки, поки не відключите від поточної.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло