top_ua
Вхід

Підтримка24

Як конвертувати Instagram в бізнес-акаунт

Перед підключенням акаунта Instagram до сторінки Facebook, важливо, щоб акаунт Instagram був особистим. Перевірити це легко.

У мобільному застосунку Instagram перейти в Налаштування та oбрати пункт Обліковий запис. Якщо є посилання переходу на професійний акаунт, значить у вас особистий акаунт (нічого міняти не потрібно):

Якщо у вас в налаштуваннях облікового запису є посилання на перехід у авторський акаунт, бізнес-акаунт або особистий, то значить у вас один з видів професійного акаунта. Вам потрібно переключитися на особистий обліковий запис:

Щоб уникнути помилок у підключенні Instagram до відкритих ліній Бітрікс24, перетворення в бізнес-акаунт потрібно робити на стороні публічної сторінки Facebook, а не в мобільному застосунку.

Автоматичне перетворення в бізнес-акаунт Instagram відбувається при підключенні до публічної сторінці Facebook. При цьому потрібно буде заповнити необхідні дані вашої організації:

Все готово:

Увага! Один бізнес-акаунт Instagram може бути підключений тільки до однієї публічної сторінки Facebook, тобто ви не зможете підключити цей акаунт Instagram до іншої публічної сторінки, поки не відключите від поточної.

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло