top_ua
Вхід

Як конвертувати Instagram в бізнес-акаунт

Для інтеграцій відкритих ліній Бітрікс24 з Instagram потрібен бізнес-аккаунт Instagram, підключений до публічної сторінки Facebook.

Ви можете продовжити інтеграцію з вже існуючим бізнес-акаунтом Instagram і пов'язаною з ним публічною сторінкою Facebook, так і перетворити особистий або авторський обліковий запис на бізнес-акаунт Instagram.

Основні кроки:


1. Тип облікового запису Instagram

Є 3 типи облікових записів Instagram – особистий, авторський та бізнес (професійний).

Дізнатися тип облікового запису можна в мобільному застосунку Instagram – перейдіть до Налаштування та виберіть Облікoвий запис.

Якщо є посилання переходу в професійний обліковий запис, значить у вас особистий обліковий запис – можна переходити до пункту 2. Створення публічної сторінки Facebook.

Якщо у вас у налаштуваннях облікового запису при натисканні Змінити обліковий запис є варіанти переходу в особистий або бізнес-акаунт, то у вас авторський обліковий запис – можна переходити до пункту 2. Створення публічної сторінки Facebook.

Якщо у вас у налаштуваннях облікового запису при натисканні Змінити обліковий запис є варіанти переходу в особистий і авторський обліковий запис, то у вас є бізнес-акаунт.

Для бізнес-акаунту вам потрібно перевірити, чи є зв'язок з публічною сторінкою Facebook – у мобільному застосунку Instagram в налаштуваннях перейдіть в розділ Обліковий запис і потім Публікація в інших додатках. Тут буде вказано прив'язану публічну сторінку Facebook, якщо вона є.

Те саме можна зробити в налаштуваннях публічної сторінки Налаштування – Instagram.

Якщо зв'язок є, то можна переходити до основних налаштувань підключення відкритих ліній у Контакт-центрі Бітрікс24:

Якщо зв'язок відсутній, потрібно перейти далі до створення публічної сторінки Facebook і підключення до неї облікового запису Instagram.


2. Створення публічної сторінки Facebook

Для підключення Instagram у вас має бути створена публічна сторінка Facebook. Це може бути будь-яка публічна сторінка – як сторінка компанії, так і сторінка якогось товару.

Публічна сторінка створюється прямо з облікового запису користувача Facebook.

Докладніше про створення публічної сторінки Facebook читайте у Довідковому центрі Facebook.


3. Як конвертувати обліковий запис Instagram у бізнес-акаунт

Конвертацію особистого або авторського акаунту Instagram на бізнес-акаунт ми рекомендуємо проводити при підключенні до публічної сторінки Facebook у браузері, а не в мобільному застосунку Instagram.

Увага! Один акаунт Instagram може бути підключений тільки до однієї публічної сторінки Facebook, тобто ви не зможете підключити цей акаунт Instagram до іншої публічної сторінки Facebook, поки не відключіть від поточної.

Перейдіть y Налаштування публічної сторінки Facebook.

У вкладці Instagram натисніть кнопку Підключити акаунт.

При першому підключенні буде показано опцію Дозволити доступ до повідомлень Instagram у розділі «Вхідні», переконайтеся, що вона увімкнена.

При повторних підключеннях ця опція може не з'явитися на публічній сторінці Facebook, тому можна увімкнути її в мобільному застосунку: Налаштування – Конфіденційність – Повідомлення – Дозволити доступ до повідомлень.

Увага! Це важлива опція, без неї повідомлення Instagram Direct не доставлятимуться. При кожному підключенні облікового запису Instagram потрібно перевіряти, щоб опція Дозволити доступ до повідомлень була увімкнена.

Після підключення обліковий запис Instagram буде автоматично перетворено з особистого або авторського на бізнес-акаунт і до нього буде прив'язана публічна сторінка Facebook. Якщо підключався бізнес-акаунт, то буде здійснено лише прив'язку до публічної сторінки. При необхідності можна синхронізувати контактну інформацію із профілю Instagram.

Все готово.

При виникненні помилок підключення Instagram до каналів відкритих ліній Бітрікс24 ви можете спробувати перевести обліковий запис у особистий, а потім повторити підключення до публічної сторінки Facebook.

Як переключити тип облікового запису на особистий

Якщо вам потрібно переключитися на особистий обліковий запис, то в мобільному застосунку Instagram oберіть Змінити тип облікового запису, а потім Перейти на особистий обліковий запис.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Допомога партнера
Замовити впровадження