top_ua
Вхід

Підтримка24

Питання по ліцензуванню

 • Як мені отримати NFR-ключ для переходу?

  Підійде будь-який NFR-ключ «Бітрікс24: Корпоративний портал». За NFR-ключем ви можете звернутися в партнерський відділ Бітрікс24.

 • Як торкнеться ліцензії Ентерпрайз?

  У«Бітрікс24: Enterprise» буде поки загальна eCommerce-платформа (інтернет-магазини). У «Бітрікс24: Інтернет-магазин + CRM» ви можете докуповувати редакції на додаткових користувачів, аж до «Бітрікс24. Ліцензія Ентерпрайз».

 • Чи можу я тепер розробляти сайти та магазини на «Бітрікс24: Корпоративний портал»?

  Так, починаючи з 20 версії «Бітрікс24: Корпоративний портал», можна розробляти сайти та інтернет-магазини. Це прописано в новій ліцензійній угоді версії 20.

 • Чи буде пільгове продовження та скільки воно буде коштувати?

  На всіх продуктах «Бітрікс24» вартість продовження складає 25% від ціни ліцензії. Термін активності ліцензії продовжується на один рік з моменту активації купона. Активувати купон продовження можна до закінчення періоду активності ліцензії протягом 30 днів. Протягом року ліцензію можна продовжити тільки один раз.

 • Якщо не продовжується ліцензія, які будуть обмеження в новому продукті?

  Якщо ліцензія не продовжується, інтернет-магазин продовжить роботу. Будуть обмеження, як і у коробкових продуктах Бітрікс24 - відключаться функції, які доступні тільки на активній ліцензії.

Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло