top_ua
Вхід

Підтримка24

Підтримка користувачів безкоштовного тарифного плану

Інформаційна підтримка

Користувачі безкоштовної версії мають доступ до безлічі навчальних статей та відео, а також записів вебінарів по Бітрікс24.

 • Якщо у вас виникає питання по роботі з Бітрікс24 ми рекомендуємо прочитати наш сайт Підтримки24.

  Тут міститься велика кількість статей, прочитавши які, ви зможете більш детально ознайомитися з усіма аспектами роботи інструментів Бітрікс24, слідкувати за виходами новинок, а також знайти відповідь на своє питання.

 • Щомісяця ми оновлюємо базу навчальних відео, які ви можете переглянути на нашому YouTube каналі.

  Крім того, щосереди ми проводимо навчальні вебінари з Бітрікс24 і розповідаємо про один із інструментів сервісу, показуємо приклади використання, як на практиці Бітрікс24 допомагає вирішувати різні бізнес-завдання.

Консультації партнерів

Якщо вам потрібна допомога у налаштуванні або доопрацюванні Бітрікс24, зверніться до наших партнерів. Це професійні веб-інтегратори, веб-студії, що володіють досвідом і компетенціями з впровадження хмарної та коробкової версії Бітрікс24.

Якщо ви є користувачем безкоштовного тарифу ми можете підключити партнерську підтримку.

Ви легко можете знайти відкриту лінію Підтримки від партнерів Бітрікс24 у списку контактів месенджера, або натиснути на конопку Написати та задати питання:

Особливості консультаційної та технічної підтримки на тарифі Безкоштовний

Зверніть увагу, що консультації та технічна підтримка доступні лише на комерційних тарифах.

Якщо ви є користувачем безкоштовного тарифу Бітрікс24 і у вас виникає технічне питання, то ви можете звернутися до партнерів або придбати будь-який з платних тарифів: Старт+, Завдання+, CRM+, Команда, Компанія.

 • Заповніть спеціальну заявку для партнерів. Ми надішлемо їм ваші контакти, і вони з вами зв'яжуться для вирішення питання, яке вас турбує.

 • Перейдіть на будь-який комерційний тариф із діючої лінійки тарифів Бітрікс24.

  Ми пропонуємо 4 різні тарифи з певним набором корисних інструментів для бізнесу. А ви обираєте той, який підходить саме для ваших потреб.

  Після переходу на комерційний тариф, ваше звернення буде направлено у техпідтримку Бітрікс24, і наші фахівці зможуть допомогти у вирішенні питання.

  А у майбутньому, якщо виникне така необхідність, ви зможете безперешкодно звернутися до спеціалістів підтримки та техпідтримки Бітрікс24 і отримати кваліфіковану допомогу.

  Крім того, будь-який комерційний тариф передбачає розширення функціоналу вашого безкоштовного Бітрікс24, що забезпечить більш комфортну роботу.

  Ознайомитися з нашою лінійкою тарифів ви зможете на cторінці порівняння редакцій.


Якщо у вас є питання з приводу тарифів і цін, придбання ліцензії, оформлення та оплати замовлень або отримання бухгалтерських документів, ви можете звернутися до нас, написавши на email info@bitrix24.ua.

Успіхів у роботі!


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло