top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки жовтня в Бітрікс24!

Рейтинг:

Другий місяць осені почався для нас, так як і для вас, дуже яскраво. І залежало це не лише від погоди за вікном, а вона безумовно була прекрасною.

4 жовтня ми представили новий космічний Бітрікс24! Усі наші новинки виходять за принципом Continuous Delivery («безперервна доставка»), що означає регулярний вихід оновлень у продукті.

Тож пропонуємо вам ознайомитися з нашими жовтневими корисними новинками!

1. Нові чек-листи у завданнях. За своєю природою – це конкретні кроки, невеличкі частинки, на які ви розбиваєте одне велике завдання. Саме чек-листи допоможуть спростити та організувати найскладнішу та найзаплутанішу роботу.

Додавайте Спостерігачів і Співвиконавців, прикріплюйте файли для конкретизації того чи іншого завдання, створюйте пункти та підпункти й вказуйте їх підвищену важливість – працюйте так, як комфортно саме вам.

Для зручності є можливість у процесі виконання завдання викреслювати виконані пункти чек-листа. Коли всі вони будуть викреслені, радісний співробітник зможе завершити виконання завдання :)

2. Тепер дедлайн – це не проблема! Бітрікс24 дозволяє слідкувати за крайніми термінами виконання завдань. Організовуйте свою роботу ефективно та тримайте все під контролем. А терміни в завданнях вам у цьому допоможуть.

Сторінка Терміни автоматично розподіляє завдання по шести колонках, у залежності від виставленого крайнього терміну. Ви відразу бачите, що потрібно зробити в першу чергу, що можна поки що відкласти, а для яких завдань крайні терміни не виставлені зовсім.

3. Ми продовжуємо розвивати наш мобільний застосунок Бітрікс24, і ось декілька новинок в мобільних завданнях, які ми випустили.

Стежити за термінами виконання ви можете також і за допомогою мобільного застосунку Бітрікс24. Тепер червоні лічильники в завданнях будуть завжди зрозумілі - їх описи відображуються червоним текстом, тобто відразу стає ясно прострочене завдання або ж воно взагалі без терміну.

Було додано кілька функціональних кнопок, які спрощують роботу із завданнями в мобільному застосунку, а також по свайпy вліво тепер можна викликати верхнє швидке меню.

4. З’явилися два нових канали відкритих ліній: WhatsApp і WeChat.

Після необхідних налаштувань, ви зможете додати їх як способи комунікації у ваш віджет відкритих ліній на сайті. Клієнт обирає WhatsApp або WeChat і спілкується з вами саме через ці месенджери, а у вас весь діалог відбувається в чаті на порталі (в десктоп і в мобільному застосунку Бітрікс24).

У цьому місяці відбулися деякі зміни в самій роботі відкритих ліній Бітрікс24. Вони торкнулися обробки черги, розподілу чатів у період відпустки й після завершення робочого дня, повідомлень зняття або перенаправлення діалогу й закріплення його за оператором.

5. Ми випустили новий десктоп-застосунок Бітрікс24. У новій версії з'явилася підтримка слайдерів, тобто ви можете відкрити з чату посилання на завдання, лід або угоду та працювати з ними, як у звичайному браузері.

Крім того новий пункт меню Синхронізувати повністю запускає повну перевірку відповідності стану файлів, які містяться у вашому Бітрікс24 і тих, які зберігаються на комп'ютері, що досить зручно. Загалом була поліпшена стабільність і швидкість роботи Диска завдяки переробленому алгоритму відстеження змін локальної файлової системи.

6. І на завершення згадаємо про досить цікаву можливість виміряти свій рівень стресу разом із Бітрікс24.

Ми пропонуємо стежити за продуктивністю та здоров'ям за допомогою вашого смартфона.

Вимірювання рівня стресу відбувається в мобільному застосунку через програму Welltory. Після здійснення заміру результат збережеться у ваш Бітрікс24. Ви можете опублікувати його у своєму профілі, або якщо не бажаєте, щоб колеги бачили цю інформацію – збережіть тільки для себе.

Тримайте свій стрес під контролем ;)

Також у жовтні ми додали на наш Youtube канал декілька відео, переглянувши які, ви дізнаєтеся як:

Успіхів у роботі!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло