top_ua
Вхід

Інтеграції із зовнішніми сервісами

Програмний продукт Бітрікс24 включає всі можливості, необхідні для управління інформаційним наповненням внутрішнього порталу компанії.

Інтеграція з MS Office, OpenOffice, LibreOffice і хмарними сервісами GoogleDocs, Office 365

Щоб щось змінити в документі, зовсім не обов'язково його скачувати з файлового сховища, а потім завантажувати назад замість наявного. Відкрийте документ «за місцем» - прямо на порталі через браузер, у своєму офісному редакторі або хмарному сервісі роботи з документами. Відредагуйте документ і просто збережіть зміни на портал.

Детальніше про роботу з документами в Бітрікс24 читайте в статті Створення та редагування документів.

Для інтеграції хмарних сервісів GoogleDocs, Office 365, MS Office Online знадобиться налаштування модуля «Соціальні сервіси» в адміністративному інтерфейсі.

Інтеграція з MS Outlook

У коробковій версії Бітрікс24 реалізована інтеграція з Microsoft Outlook. Портал і MS Outlook підключаються один до одного і внесені зміни до персональних календарів, контактів співробітників і завдань в одній програмі автоматично відобразяться в інший.

Можливості інтеграції з MS Outlook:

 • синхронізація персональних календарів;
 • синхронізація календарів компанії;
 • експорт календарів;
 • імпорт контактів співробітників;
 • відображення календарів на одній сітці в MS Outlook;
 • синхронізація особистих завдань.

Детальніше про роботу з MS Outlook читайте в статтях:

Інтеграція з MS Exchange Server 2007/2010

У продукті реалізований комплекс інтеграції c продуктами Microsoft, необхідний для того, щоб швидко і легко вписати корпоративний портал в існуючу інфраструктуру компанії.

Можливості інтеграції з MS Exchange Server 2007/2010:

 • синхронізація календарів Exchange;
 • синхронізація контактів Exchange;
 • синхронізація завдань Exchange;
 • запит кількості непрочитаних повідомлень Exchange.

У продукті також реалізована інтеграція з MS Exchange Web Mail. Таким чином, ви можете підключити свою пошту Exchange і працювати з нею прямо з порталу.

Для інтеграції з MS Exchange Server за протоколом DAV знадобиться налаштування модуля «DAV» в адміністративному інтерфейсі.

Інтеграція з продуктами Apple

«Бітрікс24 в коробці» інтегрований з продуктами Apple завдяки підтримці форматів CardDav і CalDav, реалізованої в продукті.

Інтеграція з продуктами Apple дозволяє підключити календарі до пристроїв на Mac OS X, iPad, iPhone, забезпечити двосторонній обмін даними, а також завантажити контакти на Mac OS X, iPad, iPhone.

Інтеграція з Active Directory/LDAP

Модуль «AD/LDAP інтеграція» призначений для інтеграції вашого Бітрікс24 в корпоративну мережу та централізації управління групами користувачів корпоративної інформаційної системи.

Інтеграція в корпоративну мережу:

 • налаштування відповідності груп користувачів корпоративної мережі і груп користувачів сайту. Відповідність груп користувачів задається в спеціальній таблиці відповідностей в адміністративному розділі порталу;
 • автоматичне створення бюджету користувача після його реєстрації на основі даних таблиці відповідностей (дані для створення бюджету користувача запитуються з бази даних корпоративного сервера);
 • NTLM авторизація. Щоб нею скористатися, потрібен веб-сервер IIS або Apache з модулем mod_ntlm або mod_auth_sspi. Якщо користувач авторизований в домені windows, то він автоматично авторизується на порталі компанії);
 • централізоване управління змінами бюджетів користувачів системи через корпоративний сервер.
Події OnLdapBeforeSync і OnLdapUserFields

Подія OnLdapBeforeSync дозволяє додавати логіку синхронізації, подія OnLdapUserFields дозволяє змінювати властивості користувача.

«Бітрікс24 в коробці» «вміє» завантажувати структуру компанії з AD (Active Directory) - логіка підлеглий/начальник, назви відділів, з яких будується структура компанії, в неї «закидаються» співробітники відповідно до субординації. Усе відбувається відмінно, коли логіка процесу відповідає організації. Але найчастіше в компаніях структура відділів і субординація будуються на базі OU ( «організейшен юніт») - окремих гілок в AD. Ось саме для таких компаній і потрібні ці події.

Наприклад, за допомогою невеликих фрагментів коду можна визначити, як за назвою цього «організейшен юніта» створити відділ у структурі. При імпорті користувачі додаються в структуру компанії. Імпортовані з LDAP користувачі деактивуються після видалення їх в LDAP.

Детальніше про імпорт користувачів з LDAP-directory читайте в однойменному уроці.

Для інтеграції з Active Directory/LDAP знадобиться налаштування модуля «AD/LDAP інтеграція» в адміністративному інтерфейсі.

Інтеграція з «1С»

Інтеграція продукту «Бітрікс24 в коробці» з системою «1С: Зарплата і Управління Персоналом», дозволяє забезпечити наявність на порталі актуальних даних по персоналу організації:

 • Організаційна структура компанії
 • Дані по співробітниках
 • Кадрові перестановки
 • Відсутності співробітників

Інтегруйте CRM і «1С»! У вашій CRM завжди буде актуальний каталог товарів і «свіжий» прайс-лист. Дані не потрібно запитувати і дублювати в різних системах. Менеджери CRM завжди в курсі проходження оплати за рахунками.

З продуктами «1С» інтегрований функціонал виставлення рахунків з CRM і каталог товарів. Для реалізації даної інтеграції не потрібно купувати нічого додатково - досить виконати спрощене налаштування продуктів «1С» і «Бітрікс24».

Детальніше прочитати про інтеграцію Бітрікс24 з «1С», а також завантажити модулі підключення, можна в спеціальному розділі.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження