Підтримка24

Як здійснюється оновлення Бітрікс24?

Новинки в Бітрікс24 виходять за принципом Continuous Delivery («безперервна доставка»), що означає регулярний вихід оновлень у продукті. Його метою є створення, тестування та випуск нових версій продукту швидше та частіше.

Весь процес випуску оновлень можна розділити на декілька великих етапів:

  • Розробник відправляє свої зміни в систему, після цього починається процес збирання. Усі оновлення проходять первинне тестування на функціональність та безпеку.
  • Після успішної інтеграції, версія продукту викладається на тестовий сервер. Зацікавлені особи отримують повідомлення про надходження оновлень на тестову площадку. Починається друга фаза тестування.
  • Після успішного проходження усіх попередніх кроків ми маємо готове до публікації оновлення продукту.

Тобто Continuous Delivery автоматизує весь процес випуску до стадії безпосереднього надходження до клієнта. Кожна зміна автоматично створюється, перевіряється і розгортається для публікації. А перед остаточним кроком — виходом оновлення для клієнтів — керівник відділу тестування вирішує, коли воно стане доступним на порталах.

Безперервна доставка дозволяє нам випускати оновлення невеликими, але частими партіями. Це пришвидшує отримування зворотного зв’язку від користувачів і надає змогу поставляти дійсно більш якісний продукт.

Оновлення Бітрікс24 в коробці

Оновлення функціоналу виходить для Бітрікс24 в коробці приблизно на декілька місяців пізніше, ніж для хмарної версії. Це пов’язано з тим, що коробковий Бітрікс24 містить додаткову функціональність, на тестування сумісності з якою потрібно більше часу. До того ж, оскільки коробковий Бітрікс24 встановлюється безпосередньо у клієнта, то його потрібно додатково перевірити на безпеку.

Допомогло!
Дякуємо :)
Необов'язково:
Залишити відгук про статтю
Не допомогло
Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Залишити відгук про статтю
Маю додаткові запитання
Замовити впровадження