top_ua
Вхід

Підтримка24

Новинки вересня в Бітрікс24!

Рейтинг:

Що ми знаємо про вересень? Перше що спаде нам на думку – цим місяцем починається осінь. А ще – це початок нового продуктивного періоду, час для втілення всього, що так активно планували.

Наприклад, для Бітрікс24 осінь почалася з досить масштабних змін.

1. З 1 вересня ми запровадили нову лінійку тарифів. Тепер вам буде зручніше підібрати саме той, який найкраще підходить для завдань вашої компанії. Зараз ми пропонуємо п'ять основних тарифів: Проєкт (безкоштовний), CRM+, Завдання+, Команда, Компанія.

Нові тарифи призначені для нових клієнтів Бітрікс24. Якщо ви вже користуєтеся одним з платних тарифів Бітрікс24, за умови своєчасного продовження жодні зміни вас не торкнуться. Ви можете продовжувати свій тариф (зокрема й Проєкт+) необмежену кількість разів і з незмінним функціоналом.

Якщо ви не продовжите свій платний тариф вчасно (і ваш Бітрікс24 переключиться на безкоштовний), то далі ви зможете купити тільки тарифи з новим функціоналом із нової тарифної лінійки.

2. У зв’язку із запровадженням нової лінійки тарифів змінюється й принцип роботи пошуку в Бітрікс24. Робота з пошуком тепер залежить від масштабу бізнесу та кількості записів. Щоб шукати потрібне швидше та якісніше, обирайте відповідний тариф залежно від обсягу ваших даних.

Пошук за завданнями та елементам CRM працюватиме тільки з кількістю записів, передбаченою вашим тарифом.

За умови, коли кількість завдань і елементів CRM більша, ніж передбачено поточним тарифом, для відновлення пошуку ви можете обрати більш високий тариф або видалити старі елементи.

3. Якщо ви активно працюєте з Поштою і вам необхідно підключати до Бітрікс24 ваші поштові скриньки, то така можливість доступна на тарифах CRM+, Команда і Компанія. На безкоштовному тарифі Проєкт та тарифі Завдання+ є функція відправки листів тільки із CRM.

4. Працювати з Центром продажів стало ще комфортніше. Адже у вересні ми додали дві нові платіжні системи для здійснення зручної безготівкової оплати замовлення просто в чаті: LiqPay та UAPAY.

Крім того, тепер доступні продажі в SMS. Ви можете відправити SMS повідомлення з інформацією про оплату під час розмови - клієнтові залишиться тільки перейти за посиланням і обрати зручний для нього спосіб оплати!

5. Ми змінили вигляд профілю користувача в мережі bitrix24.net.

Бітрікс24.Паспорт - єдиний профіль користувача, де можна бачити всі ваші підключення Бітрікс24. У паспорті об'єднані легкість управління профілем і єдиний доступ до всіх Бітрікс24, у яких ви є запрошеним або адміністратором. Ви можете швидко відредагувати свій профіль у всіх своїх Бітрікс24 одним кліком без потреби заходити в кожен з них.

6. Тепер у Бітрікс24 доступні Робочі графіки. Є можливість створити як фіксований так і вільний робочий графік – усе залежить від специфіки роботи вашої компанії. Ми можете обрати, для яких працівників або відділів їх застосовувати. Якщо для когось із колег ви треба призначити інший графік – просто додайте їх у винятки.

Фіксований графік дає змогу більш строго контролювати робочий час, а також вести статистику порушень, повідомлення про які можна автоматично відправляти безпосередньому начальнику зі структури компанії.

Для зручності ми також додали можливість налаштувати права доступу до робочих графіків і робочого часу співробітників. Створюйте ролі та присвоюйте їм відповідні права.

7. І на завершення, розкажемо про такий функціонал Бітрікс24.Сайтів - динамічні блоки. Вони дають змогу розмістити на сайті найрізноманітніші елементи. Один із популярних варіантів - стрічка новин.

Додайте на сайт стрічку новин, і вона автоматично буде показувати записи з підключеної групи або живої стрічки :)


Також у вересні наш YouTube канал поповнився декількома корисними відео. Ознайомтеся з тим як:

Успіхів у роботі!

Дякую, допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :(
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло