top_ua
Вхід

Бітрікс24 Паспорт

Бітрікс24.Паспорт - єдиний профіль користувача, де можна бачити всі ваші підключення Бітрікс24. У паспорті об'єднані легкість управління профілем і єдиний доступ до всіх Бітрікс24, де ви запрошені або адміністратор. Ви можете швидко відредагувати свій профіль у всіх своїх Бітрікс24 одним кліком без необхідності заходити в кожен з них.

Як перейти в Бітрікс24.Паспорт?

Перейти в Бітрікс24.Паспорт можна декількома способами:

  • За посиланням https://bitrix24.net/.

  • Обрати пункт меню Моя сторінка Бітрікс24.Нетворк в профілі.

А тепер докладніше, що ж вміє Бітрікс24.Паспорт?

Редагування профілю

Ви можете відредагувати свої дані: ім'я, прізвище та аватарку. Причому ви можете оновити ці дані відразу на всіх прив'язаних Бітрікс24! Корисна опція для тих, у кого кілька Бітрікс24.

Перейменування Бітрікс24

При створенні Бітрікс24 йому дається випадкове ім'я - домен. Адміністратор може дати Бітрікс24 нове ім'я, що підходить саме для вашої компанії, але зробити це можна тільки один раз.

Створення Бітрікс24

У будь-який момент ви можете створити новий Бітрікс24.

Різні облікові записи Бітрікс24.Паспорта не можна об'єднувати. Тому переконайтеся в правильності акаунта Паспортa, на якому ви створюєте новий Бітрікс24.

Прив'язка телефону та email адреси

Тепер можна додати у свій Паспорт24 відсутній номер телефону або email та заходити в Бітрікс24 за номером або email-ом.

Також при редагуванні цих полів можна оновити номер і email на всіх ваших Бітрікс24 (поля профілю співробітника: Мобільний телефон і E-mail для повідомлень.

У разі прив'язки мобільного телефону вам прийде смс для підтвердження телефону, у разі прив'язки email - лист на електронну скриньку, яку підключаєте з посиланням для підтвердження нової адреси. Таким чином, для відновлення доступу до Паспорту24 можна використовувати і мобільний телефон, і email.

Змінити пароль

Змінити пароль до Бітрікс24.Паспорту також легко - ввести поточний і потім новий.

Прив'язати соцмережі

При необхідності можна прив'язати свої акаунти в інших сервісах і соціальних мережах: Facebook, Google, Office365, LiveID, Twitter. У цьому випадку у вас з'явиться можливість використовувати ваші контакти з цих мереж для авторизації.

Тут же можна і відв'язати раніше підключені зовнішні сервіси і соцмережі.

Налаштування приватності

Ви можете заборонити або навпаки дозволити шукати вас через пошуку всередині чату Бітрікс24 іншим компаніям. Це налаштування дозволить іншим користувачам писати вам в будь-який з ваших Бітрікс24.

Видалити паспорт

Якщо до паспорта не прив'язаний ні один Бітрікс24, то ви можете його видалити.


Допомогло! Дякуємо :) Не допомогло Дуже шкода :( Відгук
Дізнайтесь, чому:
Це не те, що я шукаю
Дуже складно і незрозуміло
Замовити впровадження